Політика

За 30 кілометрів від кордону з Польщею РФ та Білорусь провели “раптову” висадку десанту

Навчання відбуваються під час ескалації конфлікту на польсько-білоруському кордоні через примусово створеної емігрантської кризи

Тактичний десант білоруських ССО та ПДВ РФ у складі спільної батальйонно-тактичної групи здійснили висадку на полігоні “Гожский”, що розташований за 30 км від кордону з Польщею, повідомляє пресслужба білоруського оборонного відомства.

Під час російсько-білоруських навчань
Під час російсько-білоруських навчань

Як зазначається у повідомленні, висадка десанту здійснювалася у межах “перевірки одного з компонентів сил реагування Союзної держави, що викликано нарощуванням військової діяльності поблизу кордонів Білорусі”.

Зазначається, що у рамках навчань були залучені літаки Іл-76 військово-транспортної авіації РФ, а також гелікоптери ВПС та військ ППО Білорусі.

У РФ такі навчання назвали "раптовою перевіркою боєготовності"
У РФ такі навчання назвали “раптовою перевіркою боєготовності”

Після десантування білоруські та російські військові будуть виконувати навчально-бойові задачі, зокрема йдеться про захоплення та утримання плацдарму, пошук та знищення визначених об’єктів, а також диверсантів та розвідників противника та незаконних збройних формувань.

Польський гелікоптер відлякує нелегальних мігрантів
Польський гелікоптер відлякує нелегальних мігрантів

Після завершення відпрацювання всіх задач учасники навчань мають повернутися у пункти постійної дислокації, зазначають у міноборони Білорусі.

У пресслужбі міноборони РФ зазначили, що російські десантники направлені в Білорусь у рамках “раптової перевірки боєготовності”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України