Новини з Австрії

В Австрії за 14 днів 12 осіб померли після вакцинацій

Вакцинація – єдиний ефективний вихід з коронакризи. В Австрії до 21 червня 2021 року включно рівно 4,48 мільйона чоловік в країні імунізувати як мінімум однієї дозою проти потенційно смертельного вірусу.

2,53 мільйона чоловік вже мають повний захист. Щоб не лити воду на млин прихильників теорії змови, також важливо прозоро повідомляти про випадки вакцинації і смертельні випадки в безпосередній близькості за часом від щеплення. Австрійське видання «Heute» пройшло цим шляхом з самого початку і тепер має оприлюднено цифри.

З моменту початку програми вакцинації (27 грудня 2020 г.) австрійська влада повідомила про 132 випадки смерті – за останні два тижні їх було 12. Таке порівняно високе число за короткий період часу зв’язується зі значно прискорилася імунізацією. Зараз проводиться до 100 000 щеплень в день.

Крім того, після вакцинацій 637 осіб було госпіталізовано. На сьогоднішній день влада зареєстрували 12 випадків тромбозу (в основному у молодих жінок) і 18 випадків міокардиту (в основному у чоловіків).

Загальнонаціональне занепокоєння і дебати з приводу AstraZeneca були спровоковані смертю медсестри з Нижньої Австрії через кілька днів після щеплення векторної вакциною в березні. Тим часом, в Австрії використовується майже тільки мРНК-вакцина від BioNtech / Pfizer. За деякими винятками, AstraZeneca використовується тільки для других щеплень. Минулого тижня канцлер Себастьян Курц оголосив, що країна пожертвує мільйон доз Astra балканським країнам.

Проблемні випадки (вони відбуваються з кожним ліками) знаходяться в діапазоні проміле. У вівторок канцлер Курц ще раз дав зрозуміти: «Чим більше людей отримає вакцину, тим краще. Це повинно бути нашою метою. Ми хочемо жити вільно ». Політик вважає, що мета вакцинації 80 відсотків є лише «помірно реалістичною». «Ідеально, якщо країна вакцинується на сто відсотків», – сказав Курц. Між іншим, сам він публічно зробив щеплення AstraZeneca. Як повідомляється, згодом йому довелося боротися тільки з «звичайними побічними ефектами».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України