Авторські статтіЗдоров'я

На жіночу сексуальну активність негативно впливає речовина ботулотоксин

Вчені з США в ході свого недавнього дослідження встановили, що з-за ботоксу жінки втрачають бажання займатися сексом. Справа в тому, що на сексуальну активність представниць прекрасної статі негативно впливає речовина ботулотоксин.

Коли ботокс потрапляє в організм людини, він починає активізувати гормони, які знижують потребу в інтимному зв’язку і погіршують процеси збудження взагалі. Приміром, у багатьох країнах світу, що страждають від постійного збудження жінок, лікують саме ін’єкціями даної речовини. Справа в тому, що через нього блокується спинний нерв, що відповідає за чутливість клітора жінки.

Фахівці також говорять, що «застигла маска», яка утворюється із-за великої кількості вколотого ботулотоксину, може вплинути і на сексуальний потяг чоловіків. Пов’язано це з тим, що жінка більше не може володіти мімікою і показувати свої емоції. Із-за цього представники сильної статі перестають мати інтерес, тому що вони, як відомо, реагують на емоційні складові.

Коли в тіло жінки потрапляє ботокс, він впливає на імунітет. Організм бере його за чужорідне тіло і витрачає багато сил, щоб вивести препарат з себе. В результаті може знизитися загальний стан здоров’я. Також у 20% пацієнтів із-за таких інєкцій з’явилися запалення і подразнення на шкірі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України