На жіночу сексуальну активність негативно впливає речовина ботулотоксин

Вчені з США в ході свого недавнього дослідження встановили, що з-за ботоксу жінки втрачають бажання займатися сексом. Справа в тому, що на сексуальну активність представниць прекрасної статі негативно впливає речовина ботулотоксин.

Коли ботокс потрапляє в організм людини, він починає активізувати гормони, які знижують потребу в інтимному зв’язку і погіршують процеси збудження взагалі. Приміром, у багатьох країнах світу, що страждають від постійного збудження жінок, лікують саме ін’єкціями даної речовини. Справа в тому, що через нього блокується спинний нерв, що відповідає за чутливість клітора жінки.

Фахівці також говорять, що «застигла маска», яка утворюється із-за великої кількості вколотого ботулотоксину, може вплинути і на сексуальний потяг чоловіків. Пов’язано це з тим, що жінка більше не може володіти мімікою і показувати свої емоції. Із-за цього представники сильної статі перестають мати інтерес, тому що вони, як відомо, реагують на емоційні складові.

Коли в тіло жінки потрапляє ботокс, він впливає на імунітет. Організм бере його за чужорідне тіло і витрачає багато сил, щоб вивести препарат з себе. В результаті може знизитися загальний стан здоров’я. Також у 20% пацієнтів із-за таких інєкцій з’явилися запалення і подразнення на шкірі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh