Авторські статті

З високої трибуни ООН Зеленський багато говорив про війну, але так і не назвав Росію агресором, – Тищук

До промови Зеленського на Генасамблеї ООН немає ніяких претензій. Президент все начебто вірно сказав. І проблеми загальнолюдські, і слова загальновідомі, і дипломатичні натяки, і проблема війни і світу, але немає ніяких сумнівів в тому, що мова Зеленського абсолютно нічого не змінить і нікого не зацікавить, і темою світових ЗМІ не стане, і нічого не дасть Україні. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише громадський активіст та блогер Юрій Тищук.

За його словами, Зеленський про відмову України від ядерної зброї сказав, але про те, що мали місце документальні гарантії територіальної цілісності і недоторканості кордонів від конкретних держав – промовчав. І кулю, якою вбили Слепака показав, але про те, що він убитий окупантом з РФ і зброї, поставленого РФ – промовчав. І про те, що інший гарант суверенітету України у США – більше дбає про захист свердловин в Саудівській Аравії, ніж про захист країни, якій давав гарантії – не сказав. І про те, що ще один гарант – Китай в голосуваннях в ООН частіше підтримує агресора, ніж Україну – не сказав. І про те, що ще один гарант Франція – сором’язливо прагне примирити агресора за рахунок України – не сказав. Про здатності відновити ядерний потенціал для власного захисту і перетворити загальну «стурбованість» Європи на щоденний жах очікування початку ядерного апокаліпсису – не сказав.

Тищук пише, також Зеленський розповів про війну в Україні, але при цьому ясно і чітко, що агресором є РФ – один з членів Ради безпеки – не сказав. Все чинно, дипломатично, благородно і банально. У відомих своїх виступах на сцені, особливо з роялем, Зеленський був значно сміливіше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України