З високої трибуни ООН Зеленський багато говорив про війну, але так і не назвав Росію агресором, – Тищук

До промови Зеленського на Генасамблеї ООН немає ніяких претензій. Президент все начебто вірно сказав. І проблеми загальнолюдські, і слова загальновідомі, і дипломатичні натяки, і проблема війни і світу, але немає ніяких сумнівів в тому, що мова Зеленського абсолютно нічого не змінить і нікого не зацікавить, і темою світових ЗМІ не стане, і нічого не дасть Україні. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише громадський активіст та блогер Юрій Тищук.

За його словами, Зеленський про відмову України від ядерної зброї сказав, але про те, що мали місце документальні гарантії територіальної цілісності і недоторканості кордонів від конкретних держав – промовчав. І кулю, якою вбили Слепака показав, але про те, що він убитий окупантом з РФ і зброї, поставленого РФ – промовчав. І про те, що інший гарант суверенітету України у США – більше дбає про захист свердловин в Саудівській Аравії, ніж про захист країни, якій давав гарантії – не сказав. І про те, що ще один гарант – Китай в голосуваннях в ООН частіше підтримує агресора, ніж Україну – не сказав. І про те, що ще один гарант Франція – сором’язливо прагне примирити агресора за рахунок України – не сказав. Про здатності відновити ядерний потенціал для власного захисту і перетворити загальну «стурбованість» Європи на щоденний жах очікування початку ядерного апокаліпсису – не сказав.

Тищук пише, також Зеленський розповів про війну в Україні, але при цьому ясно і чітко, що агресором є РФ – один з членів Ради безпеки – не сказав. Все чинно, дипломатично, благородно і банально. У відомих своїх виступах на сцені, особливо з роялем, Зеленський був значно сміливіше.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh