Авторські статтіТехно

З системи автозаповнення пошуку Google прибрали медіаплеєр Kodi

Американська корпорація Google видалила з системи автозаповнення пошуку термін Kodi. Тепер, щоб відшукати інформацію для відкриття медіафайлів, доведеться повністю вводити запит.

Kodi можна встановити як домашній медіаплеєр, щоб використовувати його для виводу на тв роликів, фільмів, а також іншого медіаконтенту. Дана програма вважається легальною, однак вона має безліч різних сторонніх доповнень. Саме останні дають доступ до піратського контенту.

У минулому році про Kodi говорили всі інформаційні агенції. Справа в тому, що п’ять людей продавали приставки, на яких були встановлені програми, що містять заборонений контент. Після цього, ухвалою Європейського суду, продажі пристроїв, через які можна дивитися піратські фільми, є незаконною.

Тепер же, якщо в Google написати «kod», то пошуковик відразу пропонує запит Kodak Black і Kodaline, слова ж Kodi користувачеві не пропонуються. Якщо знайти Kodi і поставити пробіл, то Google віддалить багато запитів, таких як Kodi iptv або Android і так далі.

Фахівці з XBMC Foundation, які є розробниками Kodi, намагаються позбутися піратства. Компанія навіть офіційно попереджує, що можуть бути проблеми з авторськими правами тих, хто продає приставки під її програмним забезпеченням.

Глава XBMC Foundation Нейтан Бетцен заявив, що його компанія засмучена, що Kodi видалили з системи автозаповнення, адже програма повністю легальна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України