Авторські статті

З приводу тез про те, що “Майдан” проплачений і так далі

“Американський соціолог Роберт Мертон вважав, що причиною девіацій є не відсутність норм, а неможливість їм слідувати. Аномія – це розрив між запропонованими культурою цілями і доступністю соціально схвалюваних засобів для їх досягнення.

У сучасній культурі провідними цілями вважаються успіх і багатство. Але суспільство не надає всім людям законних засобів для досягнення цих цілей. Тому людині доводиться або вибирати незаконні засоби , або відмовлятися від мети, замінивши її ілюзіями благополуччя (наркотиками, алкоголем і т.д.). Ще один варіант девіантної поведінки в такій ситуації – бунт проти суспільства, культури і встановлених цілей і засобів.

Соціальні ролі постійно змінюються в процесі життя людини, посилюючи або конформні, або девіантні мотивації . Причина цього – розвиток суспільства, його цінностей і норм. Те , що було девіантною, стає нормальним (конформною), і навпаки. Наприклад, соціалізм, революція , більшовики і т. п. мотиви і норми були девіантними для царської Росії, і їх носіїв карали посиланнями і в’язницею. Після перемоги більшовиків колишні девіантні норми були визнані нормальними. Крах радянського суспільства перетворив його норми і цінності знову в девіантні, що стало причиною нового девіантної поведінки людей в пострадянській Росії”.

Так що, дорогі прихильники теорії змови, виходячи з даної статті, можна зробити висновок про те, що організатори Майдану – люди, які хочуть жити успішно і багате, але не хоче досягати цього успіху незаконним шляхом або відмовлятися від мрії, грузнучи в пияцтві і безвиході.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Что мещает майдану снять лозунг о ЕС и оставить только тезис перезагрузки власти? Ведь тогда была бы всенародная поддержка.
    Ответ прост: спонсоры не позволяют. Именно поэтому майдан и проплачен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.