З приводу тез про те, що “Майдан” проплачений і так далі

“Американський соціолог Роберт Мертон вважав, що причиною девіацій є не відсутність норм, а неможливість їм слідувати. Аномія – це розрив між запропонованими культурою цілями і доступністю соціально схвалюваних засобів для їх досягнення.

У сучасній культурі провідними цілями вважаються успіх і багатство. Але суспільство не надає всім людям законних засобів для досягнення цих цілей. Тому людині доводиться або вибирати незаконні засоби , або відмовлятися від мети, замінивши її ілюзіями благополуччя (наркотиками, алкоголем і т.д.). Ще один варіант девіантної поведінки в такій ситуації – бунт проти суспільства, культури і встановлених цілей і засобів.

Соціальні ролі постійно змінюються в процесі життя людини, посилюючи або конформні, або девіантні мотивації . Причина цього – розвиток суспільства, його цінностей і норм. Те , що було девіантною, стає нормальним (конформною), і навпаки. Наприклад, соціалізм, революція , більшовики і т. п. мотиви і норми були девіантними для царської Росії, і їх носіїв карали посиланнями і в’язницею. Після перемоги більшовиків колишні девіантні норми були визнані нормальними. Крах радянського суспільства перетворив його норми і цінності знову в девіантні, що стало причиною нового девіантної поведінки людей в пострадянській Росії”.

Так що, дорогі прихильники теорії змови, виходячи з даної статті, можна зробити висновок про те, що організатори Майдану – люди, які хочуть жити успішно і багате, але не хоче досягати цього успіху незаконним шляхом або відмовлятися від мрії, грузнучи в пияцтві і безвиході.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

One comment

  1. Что мещает майдану снять лозунг о ЕС и оставить только тезис перезагрузки власти? Ведь тогда была бы всенародная поддержка.
    Ответ прост: спонсоры не позволяют. Именно поэтому майдан и проплачен

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh