Авторські статті

З понеділка «Самооборона» буде поза законом

З понеділка діяльність загонів «Самооборони» буде оголошена поза законом. Такі заходи вживаються для того, щоб забезпечити закон і порядок у країні, та перевести подальше співробітництво нового українського уряду та «Майдану» у дипломатичну колію. Про це повідомляє перший віце-прем’єр України Віталій Ярема.

«Ті люди, які брали участь у поваленні режиму Януковича, вимагають швидких змін у нашій країні та у новому уряді. Цього вимагає суспільство. Люди, які привели нову владу та посадили у такі гарні кабінети, вони не вимагають зміни осіб, а зміни ситуації в Україні. Їх можна зрозуміти. Але це переростає у реальну загрозу громадському порядку. Дехто, хто входить у ці угруповання, не має відношення до Майдану і не брав участь у подіях 20 лютого», – говорить політик.

Наразі влада веде переговори з радою «Майдану», керівниками підрозділів «Самооборони», у тому числі і з «Правим сектором» щодо припинення функціонування цих об’єднань, а також щодо добровільної здачі зброї. Для бажаючих захищати територіальну цілісність країни, створена Національна гвардія. Настав час припинити провокувати конфлікти у країні та об’єднатися проти зовнішнього ворога.

«Вчора було проведено нараду за участю Олександра Турчинова. Було вирішено припинити діяльність цих напіввійськових формувань, та більшу частину заходів провести у дипломатичному процесі», – повідомив Ярема.

Повідомлення про припинення діяльності «Самооборони» буде оголошено офіційно, зі сцени Майдану», а також через засоби масової інформації. Після офіційного оголошення войовничо налаштовані учасники можливих заворушень будуть затримуватися та притягуватися до кримінальної відповідальності.

«А потім настане «час Ч», коли з Майдану та по телебаченню буде оголошено, що з такого-то ці формування є незаконними, а їх учасники будуть затримані та притягнуті до відповідальності. Для цього людей треба попередити та дати їм можливість добровільно здати зброю. Вони повинні розуміти, що відтепер будуть притягатися до відповідальності», – заявив перший віце-прем’єр.

Нагадаємо, напередодні голова МВС та СБУ звернулися до населення з вимогою здати усю незареєстровану зброю. Відповідне звернення розміщене на сайті відомства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.