З понеділка «Самооборона» буде поза законом

З понеділка діяльність загонів «Самооборони» буде оголошена поза законом. Такі заходи вживаються для того, щоб забезпечити закон і порядок у країні, та перевести подальше співробітництво нового українського уряду та «Майдану» у дипломатичну колію. Про це повідомляє перший віце-прем’єр України Віталій Ярема.

«Ті люди, які брали участь у поваленні режиму Януковича, вимагають швидких змін у нашій країні та у новому уряді. Цього вимагає суспільство. Люди, які привели нову владу та посадили у такі гарні кабінети, вони не вимагають зміни осіб, а зміни ситуації в Україні. Їх можна зрозуміти. Але це переростає у реальну загрозу громадському порядку. Дехто, хто входить у ці угруповання, не має відношення до Майдану і не брав участь у подіях 20 лютого», – говорить політик.

Наразі влада веде переговори з радою «Майдану», керівниками підрозділів «Самооборони», у тому числі і з «Правим сектором» щодо припинення функціонування цих об’єднань, а також щодо добровільної здачі зброї. Для бажаючих захищати територіальну цілісність країни, створена Національна гвардія. Настав час припинити провокувати конфлікти у країні та об’єднатися проти зовнішнього ворога.

«Вчора було проведено нараду за участю Олександра Турчинова. Було вирішено припинити діяльність цих напіввійськових формувань, та більшу частину заходів провести у дипломатичному процесі», – повідомив Ярема.

Повідомлення про припинення діяльності «Самооборони» буде оголошено офіційно, зі сцени Майдану», а також через засоби масової інформації. Після офіційного оголошення войовничо налаштовані учасники можливих заворушень будуть затримуватися та притягуватися до кримінальної відповідальності.

«А потім настане «час Ч», коли з Майдану та по телебаченню буде оголошено, що з такого-то ці формування є незаконними, а їх учасники будуть затримані та притягнуті до відповідальності. Для цього людей треба попередити та дати їм можливість добровільно здати зброю. Вони повинні розуміти, що відтепер будуть притягатися до відповідальності», – заявив перший віце-прем’єр.

Нагадаємо, напередодні голова МВС та СБУ звернулися до населення з вимогою здати усю незареєстровану зброю. Відповідне звернення розміщене на сайті відомства.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh