Авторські статтіНовини

З початку введення воєнного стану в Україну не пропущено понад 1600 громадян РФ

Учора Президент України Петро Порошенко заявив про завершення дії воєнного стану в 10 областях України. Проте враховуючи складну безпекову ситуацію в країні, усі органи системи МВС продовжують нести службу в посиленому варіанті.

Зокрема рішенням РНБО продовжено дію обмежувальних заходів Державної прикордонної служби щодо в’їзду в Україну чоловіків – громадян Росії. З початку введення воєнного стану не пропущено в Україну 1616 громадян РФ, з яких 866 осіб – в областях, де було введено воєнний стан. Російською стороною було повернуто майже 350 громадянин України.

Під час воєнного стану всі органи МВС були переведені на посилений варіант службової діяльності, утворено Міжвідомчий оперативний штаб органів системи МВС, забезпечено функціонування у надзвичайному режимі оперативних штабів (ситуаційних центрів, чергових служб) у кожному органі системи МВС.

Також було проведено загальнодержавне штабне тренування щодо переведення Єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування мирного часу в режим функціонування особливого періоду та широкомасштабні навчання підрозділів системи МВС, метою яких було відпрацювання всіх можливих надзвичайних подій та ситуацій і до участі у яких було залучено 1165 осіб та понад 100 одиниць техніки.

Як зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, воєнний стан в Україні дозволив усім органам та підрозділам МВС скоординувати взаємодію, налагодити оперативний зв’язок та перевірити дієвість мобілізаційних протоколів. А також визначити слабкі місця та усунути недоліки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України