Авторські статті

З початку АТО для ЗСУ відновлено 24 612 одиниць озброєння та військової техніки

  Про це сьогодні, 26 травня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

Ремонтні підрозділи Збройних Сил України та підприємства оборонно-промислового комплексу подовжують ремонт і модернізацію озброєння та військової техніки для потреб Збройних Сил України.

— За минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України в зоні АТО повернули для виконання бойових завдань 244 одиниці озброєння та військової техніки, в тому числі: 5 танків Т-64, 7 протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» та 1 гармату Т-12, самохідний зенітний ракетний комплекс «Стріла-10», 2 бойових машини протитанкового комплексу «Штурм-С» та одну «Конкурс», 6 бойових машин піхоти БМП-1 та 19 БМП-2, 2 бойових розвідувальних машини БРМ-1К, 2 бронетранспортери БТР-70 та 1 машину управління артилерією, — розповіла підполковник Оксана Гаврилюк.

Крім того, до строю повернулося 187 одиниць автомобільної техніки, зокрема, 52 «Урали», 40 ЗіЛів, 34 ГАЗ-66, 28 КамАЗів, 31 КрАЗ та 2 МАЗи.

Ремонтні бригади державних підприємств за минулий тиждень відновили 2 транспортно-заряджаючі машини до реактивної системи залпового вогню «Ураган», 4 комплекси машин управління вогнем артилерії 1В12(м) та 2 бойові машини піхоти БМП-2.

— Таким чином, всього з початку проведення Антитерористичної операції для Збройних Сил України відновлено та відремонтовано 24 тисячі 612 одиниць озброєння та військової техніки. Із них 23 тисячі 263 одиниці відновили ремонтно-відновлювальні бригади військових частин, решту техніки — спеціалізовані бригади державних підприємств, — зазначила підполковник Оксана Гаврилюк.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України