Новини

З чого варто розпочати боротьбу з гемороєм

За статистикою, на геморой страждають до 55% чоловічого населення в Україні. Причиною захворювання зазвичай стає генетична схильність, сидячий спосіб життя, вік від 45 років

Основними симптомами геморою є больові відчуття, ректальні кровотечі, гнійні виділення, свербіж та ін. Самолікування геморою може мати негативні наслідки. Як лікувати геморой – обов’язково потрібно відвідати вузького спеціаліста та придбати якісні препарати. Лідером лікування гемороїдальних захворювань є «Реліф». Про всі види сучасних методів лікування можна дізнатися на сайті www.relief.ua.

Гемороєм називається захворювання прямої кишки, що супроводжується збільшенням судинних вузлів у ній. Запалення гемороїдальних вузлів може бути внутрішнім, зовнішнім чи комбінованим. Розрізняють 4 стадії гемороїдального захворювання. На перших пацієнти відчувають свербіж, збільшення гемороїдальних вузлів. Незалежно від стадії, лікарі радять коригувати спосіб життя хворого.

  • Виконувати вправи та тренування м’язів черевного преса, анального сфінктера. Варто збільшувати рухливість, додати щоденні прогулянки у свій графік.
  • Особиста гігієна: щоденні щадящі водні процедури теплою водою з м’яким милом.
  • Нормалізація харчування: розподілити прийом їжі на 5-6 разів на день. Додати в раціон продукти, багаті білками та клітковиною. Варто відмовитися від «легких» вуглеводів, солоних, маринованих продуктів та алкоголю.
  • Відмова від важкої фізичної роботи (наприклад, піднімання вантажів).

За призначенням лікаря, призначається медикаментозне лікування відповідно до стана пацієнта.

Якими препаратами лікують геморой

Місцеве лікування геморою відбувається за допомогою різноманітних засобів: кремів, мазей, свічок. Локальні засоби спрямовані на усунення симптомів. При сильних болях використовуються засоби зі знеболювальною дією. Якщо пацієнт страждає на сильне запалення, йому призначають лікування комбінованими препаратами, що містять антитромботичні, протизапальні та знеболювальні компоненти. Лікарські засоби «Реліф» випускаються у формі кремів, мазей, супозиторіїв з різним вмістом активних компонентів. Різноманітність складу, способу застосування, дозволяє підібрати лікування для пацієнтів на різних стадіях хвороби.

Хоча геморой не є смертельним захворюванням, це досить неприємна хвороба, що супроводжується сильними болючими відчуттями. Не можна нехтувати симптомами, та потрібно одразу звертатися за кваліфікованою допомогою. Своєчасна діагностика дозволяє підібрати найефективніші методи лікування та уникнути операції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України