Авторські статті

Через ремонт доріг з боку Польщі в Україну відправляються нові автобуси

Після рішення Кабміну тотально і капітально ремонтувати, будувати дороги в Україну з боку Польщі різко пішли нові автобуси, а не як раніше розхитані іржаві «корита».

Про це у своєму блозі пише український блогер і політолог Олексій Голобуцький.

За його словами, таке оновлення польського автопарку пов’язано з тим, що польські страховики відмовляють у страхуванні новим автобусам, якщо вони їздять «напрямками», а не нормальними дорогами.

Тому власники міжнародних автобусних сполучень робили такий фінт – від початку маршруту виїжджає «газель» і везе людей до хорошої дороги, раніше це була кордон з Польщею, наприклад.

Там люди пересідають на більш пристойний автобус тієї ж компанії – і їдуть далі нормальним транспортом по нормальній дорозі і так само назад. Тепер «пристойна частка маршрутом» значно подовжилася.

Там, де цього літа побудували дороги, тепер на маршрутах їздять нові та комфортні автобуси: європейські страховики ретельно відстежують ситуацію і в курси, що певними дорогами в Україні вже можна їздити без фатальних наслідків для транспорту.

«Тобто, «точки стикування-пересадки» досі є – але вони вже значно далі від кордону. Така причинно-наслідковий ланцюг. А настане час, коли взагалі не буде необхідності перекидати пасажирів з «колимаг» – тому що скрізь будуть прийнятні для страхувальників дороги. Принаймні дуже хочеться на це сподіватися», – резюмував Голобуцький.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України