Через ремонт доріг з боку Польщі в Україну відправляються нові автобуси

Після рішення Кабміну тотально і капітально ремонтувати, будувати дороги в Україну з боку Польщі різко пішли нові автобуси, а не як раніше розхитані іржаві «корита».

Про це у своєму блозі пише український блогер і політолог Олексій Голобуцький.

За його словами, таке оновлення польського автопарку пов’язано з тим, що польські страховики відмовляють у страхуванні новим автобусам, якщо вони їздять «напрямками», а не нормальними дорогами.

Тому власники міжнародних автобусних сполучень робили такий фінт – від початку маршруту виїжджає «газель» і везе людей до хорошої дороги, раніше це була кордон з Польщею, наприклад.

Там люди пересідають на більш пристойний автобус тієї ж компанії – і їдуть далі нормальним транспортом по нормальній дорозі і так само назад. Тепер «пристойна частка маршрутом» значно подовжилася.

Там, де цього літа побудували дороги, тепер на маршрутах їздять нові та комфортні автобуси: європейські страховики ретельно відстежують ситуацію і в курси, що певними дорогами в Україні вже можна їздити без фатальних наслідків для транспорту.

«Тобто, «точки стикування-пересадки» досі є – але вони вже значно далі від кордону. Така причинно-наслідковий ланцюг. А настане час, коли взагалі не буде необхідності перекидати пасажирів з «колимаг» – тому що скрізь будуть прийнятні для страхувальників дороги. Принаймні дуже хочеться на це сподіватися», – резюмував Голобуцький.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh