Духовне

З 18 січня розпочався Тиждень молитов за єдність християн

Молитва за екологічне навернення об’єднає християн по всьому світі

18 січня розпочинається Тиждень молитов за єдність християн, який триватиме під гаслом «Бо на сході ми бачили зорю Його, і прибули поклонитись Йому», об’єднуючи в молитві християн по всьому світі.

Молитва за екологічне навернення об’єднає християн по всьому світі

Уже традиційно ця молитовна екуменічна ініціатива фокусує свою увагу і на молитві за екологічне навернення та збереження спільного природного дому: «Ми визнаємо, що ми покинули Твої шляхи і знехтували Твоєю волею. Ми спотворили Твоє добре створіння і через нашу споживацьку поведінку змарнували природні ресурси. Ми забруднили Твої річки й моря, отруїли Твої повітря й землю і спричинились до вимирання багатьох біологічних видів… Боже, Господи наш, просвіти нас світлом Христовим і даруй нам життя. Допоможи, щоб наші серця стали яслами Божого світла…».

Молитви та духовні роздуми для Тижня молитов за єдність християн 2022 р. підготувала Рада християн Близького Сходу з осідком у Бейруті (Ліван) у співпраці з Папською радою сприяння єдності Християн та Екуменічною радою Церков.

Екологічно орієнтовані молитви Тижня молитов за єдність християн 2022 р., перекладені Бюро УГКЦ з питань екології, можна знайти на сайті «Відповідальність за створіння».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України