Новини з Австрії

З 1 липня в Австрії вступають в дію нові правила в’їзду

З 1 липня, в день вступу в силу Європейського зеленого паспорта, нові правила в’їзду також будуть застосовуватися для в’їзду в Австрію.

Особам, які в’їжджають з країн з низьким епідеміологічним ризиком (Додаток А), реєстрація та карантин не потрібні, але ці люди повинні мати при собі докази низького епідеміологічного ризику (правило 3-G). А також достовірні докази того, що вони залишалися там протягом останніх десяти днів. Якщо такі докази неможливо надати, відповідно до постанови, опублікованим пізно ввечері в п’ятницю, протягом 24 годин надається тест на Covid. Вартість тесту оплачується самостійно. Негативний результат тесту повинен бути представлений при контролі

В’їзд з Великобританії, Бразилії, Індії та Південної Африки заборонений

Однак це не стосується австрійців, громадян ЄС і ЄЕЗ. При в’їзді з країн ризику необхідно мати негативний результат тесту на Covid, зареєструватися і негайно відправитися на десятиденний карантин. Карантин можна завершити негативним результатом не раніше п’ятого дня. Зобов’язання по карантину не поширюються на поїздки з професійними цілями і поїздки в основному в інтересах Австрії, особливо в галузі культури і спорту, наприклад, для керівників і тренерів. На відміну від Німеччини, яка в п’ятницю оголосила Португалію і Росію регіонами з варіантами вірусу, з точки зору Австрії, ці дві країни поки не класифікуються як країни з варіантами вірусу.

Для в’їзду з країн, які, на думку Міністерства охорони здоров’я, не є ні зонами з варіантами вірусу, ні країнами з низьким епідеміологічним ризиком, як було продемонстровано низького епідеміологічного ризику

Це підтвердження вакцинації, тест ПЛР, тест на антиген або антитіла або підтвердження про одужання. Також потрібні реєстрація і карантин. Винятки становлять регулярні поїздки на роботу, транскордонні навчальні поїздки, поїздки з сімейними цілями або для відвідування партнерів.

Немає необхідності в реєстрації або карантині також для людей, які повністю імунізовані (14-й день після другого уколу). Це також відноситься до неповнолітніх у віці від 12 років, якщо їх супроводжує повністю вакцинована дорослий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України