Новини з Австрії

З 1 липня Австрія спрощує антикоронавірусні заходи

Пом’якшення антикоронавірусних заходів з четверга 1 липня

Сьогодні буде опубліковано нове розпорядження про подальше пом’якшення коронавірусних заходів. Нові правила будуть застосовуватися з 1 липня.

Нові правила в першу чергу включають ті заходи, про які уряд вже оголосив 17 червня. Наприклад, скасовується комендантська година, з урахуванням правила 3-G знову можна буде потанцювати в клубі або випити в барі. Крім того, більше не буде застосовуватися вимога квадратних метрів на одного відвідувача – в тому числі і в роздрібній торгівлі.

Що стосується вимог до масок, то тут є далекосяжні полегшення

C 1-липня можна повністю відмовитися від масок в приміщеннях, де застосовується «3G», тобто в гастрономії, туризмі, сфері культури та відпочинку (наприклад, фітнес-студії), спортивних спорудах і на заходах (понад 100 осіб). У громадському транспорті, магазинах і музеях (де «3G» не застосовується) досить звичайних засобів MNS. Спочатку FFP2 планувалася тільки в будинках для людей похилого віку та лікарнях, але тепер вона замінюється зобов’язанням MNS. Згідно з повідомленнями ЗМІ, серед іншого, повинні знизитися вимоги до обмеження кількості відвідувачів в будинках і лікарнях. Вважається, що послаблення неминучі через високий охоплення вакцинацією і того, що «майже не залишилося випадків зараження в установах».

З 1 липня всі заходи з місцями можуть проходити без обмежень по аудиторії і місткості

Це стосується мистецтва і культури, а також і спортивного сектора, включаючи гастрономічне пропозицію. Для заходів обов’язково повідомлення від 100 чоловік і дозвіл на захід від 500 осіб. Також з 1 липня скасовуються всі обмеження на контакти і дистанції в приватному секторі.

Подальше пом’якшення заходів має вступити в силу 22 липня. Тоді планується скасування реєстрації в ресторанах і на заходах. А також подальше ослаблення обов’язки носити MNS.

Нові правила в’їзду вже опубліковані. Вони також будуть застосовуватися з 1 липня, коли вступить в силу європейський «Зелений паспорт».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України