Економіка

Укрзалізниця та USAID підписали меморандум про співпрацю в розвитку українського зернового експорту

УЗ та компанія DAI Global LL підписали меморандум щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Економічна підтримка України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), який передбачає розвиток експорту українського зерна залізничним транспортом.

Про це повідомив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

За його словами, меморандум визначає підтримку в ремонті та відновленні вагонів-зерновозів (хоперів) та придбанні локомотивів, що перевозять вагони із зерном, зменшення витрат на транспортування зерна шляхом покращення транскордонного співробітництва щодо транспортних зборів та правил, спільних дій, які зменшують витрати та підвищують ефективність процесів зважування та сканування вантажів, а також вдосконалення перевантажувального обладнання.

Також серед них — надання комплексних послуг з проєктування й будівництва на пріоритетних пунктах перетину кордону (ППК) та інші напрямки й проєкти, що за згодою учасників меморандуму дозволять збільшити можливості України та її залізничної мережі для експорту аграрної продукції.

Водночас, компанія сприятиме та надаватиме підтримку в залученні додаткового фінансування, у тому числі від міжнародних фінансових організацій, для реалізації інфраструктурних проєктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України