Авторські статті

Юсупова: Питання прем’єрства Тігіпка фактично вирішене. Чи ти – виборець Зеленського хотів цього?

Народ скоро сам почне вірити в те, що вони їдять немовлят. ЗМІ пишуть про те, що питання прем’єрства Тігіпка фактично вирішене і нас чекає новий кабмін

Про це повідомила волонтер Наталія Юсупова.

Наші милі і добрі сусіди, вони ж окупанти, вони ж керують п’ятою колоною в Україні, проросійськими силами готовими нема на масштабне військове наступ, а на розкол усередині країни. Реваншисти, принижені й ображені Майданом повернулися і розривають країну на частини. П’ять років вони збирали сили, нарощували м’язи і ненависть.

Навіщо росіянам наступати танками, краще підібрати підбитих шакалів, скривджених і спраглих помститися, кинути їх в отупілими населення, яке втомилося від війни і нудьгуюче за совком. Цей їхній електорат.

Режим Януковича повернувся і не по дитячому атакує, це їх останній шанс. Вперед для розтерзання натовпу вони поставили коміка і його розважальне шоу, той народ що в свідомості і дружить з головою, ледь стримуються, а решта все ще насолоджуються корпоративному, але рейтинг президента все таки впав майже вдвічі. При цьому реваншисти б’ють в спину коміка дуже боляче, набагато болючіше, ніж захищається від нападок ватників, проукраїнська частина населення країни.

Так, Україні готують до долі росіян, цілковита деградація, силові методи для неслухняних, залякування народу, який скоро сам почне вірити в те, що вони їдять немовлят. Запитувати, чи хотіли Ви цього, коли голосували за нове обличчя я не буду. В цьому немає нікого змила, бо як показують події, у більшості сенсу життя взагалі немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України