Авторські статті

Юсупова: На Донбасі все так само погано, в країні бардак, хаос і беззаконня. Війна цікавить тільки воїнів

Тиждень видався гарячим на події. На Донбасі все так само погано, за останні дві доби, п’ятеро поранених і вбитий воїн з української сторони. В країні бардак, хаос і беззаконня.

Уряду не має і президент кульгавий. Скандали, інтриги і розділ сфер впливу, більше нічого

Війна цікавить тільки воїнів, волонтерів та тих, хто не байдужий до долі країни, але таких меншість. Гинуть, поранені, немає, це більшості не стосується, краще ходити в модних масках в Інстаграмм і кричати, що все пропало.

У світі неспокійно, навіть дуже

Турки показали себе як країна, яка готова дати по морді вічним окупантам, які тероризують весь світ, дали здачу по самі немогу, плазуни перед тираном – Захід аж здригнувся. Ердоган зробив те, чого боялися багато, продемонструвавши, що на удар він відповість ударом, завдаючи противнику нечувані втрати.

Багато звичайно чекали продовження, але поки ситуація стабільно важка, що далі буде ніхто не знає.

Сьогодні турки прощалися із загиблими воїнами, в країні траур, на вулиці вийшли тисячі. Країна демонструє єдність і оплакує своїх співгромадян. Дивилася репортаж і думала про те, що українцям б вчитися як потрібно ставитися до своєї армії, наші чоловіки кожен день гинуть, отримують каліцтва, ріс окупанти і колаборанти, який рік знищують країну, а багатьом весело і знати не хочуть, що там на фронті.

А влада, а що влада, корпоратив триває, але з кожним днем ​​шоу стає все більш сумним, нагадуючи згорілий цирк з ридаючими акторами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України