Поради

Юридична допомога для скасування статті 130 від адвокатського бюро Дмитра Александрова

Кожен автовласник знає про відповідальність, яка чекає на нього внаслідок керування автомобілем у нетверезому стані. Проте часто стається, що під час фіксації порушення поліцейські перевищують свої повноваження. В такому випадку 130 стаття  не матиме вкрай негативних наслідків для людини. Щоб правильно розв’язати проблему, потрібно звертатися до кваліфікованого адвоката.

Які покарання передбачені для водіїв

У всьому світі діє заборона на керування автомобілями у стані алкогольного сп’яніння. Україна не є винятком з правил. Кожна держава керується власним законодавством та встановлює межі відповідальності за це порушення. В Україні передбачено:

  • штраф у розмірі 17000 грн та заборона керувати транспортними засобами на термін до одного року, якщо водій порушив правило вперше;
  • штраф у розмірі 34000 грн та позбавлення права керувати транспортними засобами на три роки, якщо порушення сталося вдруге;
  • за третє та подальші порушення сума штрафу становить 51000 грн, права забирають на 10 років, а транспортний засіб (який належить порушникові) конфісковують.

Проте у водіїв є шанс на пом’якшення (а то й повне скасування покарання), якщо під час зупинки та огляду зі сторони поліцейських були допущені порушення закону.

Основні порушення, яких допускають контролюючі органи

Зупинка водія у стані сп’яніння не гарантує, що він понесе покарання в повній мірі, передбачене законодавством. Основні порушення, які стаються з вини поліцейських:

  • Затримання правопорушника не супроводжувалося відео фіксацією. Якщо зняти відео неможливо, потрібно залучити двох свідків. Та поліцейські не завжди мають можливість це зробити.
  • Водій може пройти обстеження лише у тих медичних закладах, які є у переліку, визначеному Управлінням охорони здоров’я місцевої держадміністрації.
  • В медичному закладі огляд порушника повинен проводитися не пізніше як дві години з моменту затримання.

Під час проведення огляду водія поліцейські керуються Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного та інших видів сп’яніння. Оскільки не всі громадяни знають свої права, тому не можуть виявити порушення затримання. Звернення у адвокатське бюро Дмитра Александрова допоможе отримати кваліфіковану консультацію (можлива також в онлайн режимі).

Адвокати визначать, чи є у клієнта вирішити справу з позитивним для нього результатом, і лише тоді візьмуться за неї. Водій уникне нарахування великого штрафу та збереже можливість керувати транспортними засобами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України