Духовне

Урочистість святого Йосифа – подвійне свято у Ватикані

У понеділок, 19 березня 2018 р., в урочистість святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії, припадає 5-та річниця урочистого понтифікату Папи Франциска.

«Оберігати Ісуса з Марією, оберігати все творіння, оберігати кожну людину, особливо, бідну, оберігати нас самих: ось яке служіння покликаний здійснювати Єпископ Риму, але до якого покликані ми всі, щоб знову засіяла зоря надії: оберігаймо з любов’ю все те, що Бог нам подарував», – цими словами, сказаними на проповіді під час Святої Меси з нагоди початку понтифікату, Папа Франциск накреслив програму свого служіння, яке невтомно звершує, просячи нас супроводжувати його своїми молитвами.

Молячись сьогодні за Наступника святого Петра, згадаймо також і його попередника – вислуженого Папу Венедикта XVI, хресне ім’я якого – Йозеф. Адже саме сьогодні припадають його іменини.

Хоч сьогодні у Ватикані – вихідний день, для Папи Франциска він повністю робочий. Вранці він бере участь у відкритті передсинодальної зустрічі молоді, що протягом тижня відбуватиметься в Папській Міжнародній Колегії Марії, Матері Церкви. А ввечері в базиліці Святого Петра він очолить Святу Месу, під час якої уділить єпископські свячення трьом новопризначеним Апостольським Нунціям: Вальдемару Станіславу Соммертаґу, призначеного очолити дипломатичну місію Святого Престолу в Нікараґуа, Альфреду Шуеребу, призначеному до Кореї і Монголії, та Хозе Бетанкурові, Нунцієві в Грузії та Вірменії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України