Новини з Австрії

Уряд Відня вимагає посилити контроль над організованим жебрацтвом

В опитуванні, проведеному журналом Профіль, більшість австрійців висловилися за загальний заборона на жебрацтво в містах. Між тим, і місто Відень хоче посилити контроль над організованим жебрацтвом, про це заявив соціальний радник Петер Хакер (SPÖ).

«Ми знаємо, що в Румунії є райони, звідки цілі села відправляються в жебрацтво, і я не можу це прийняти в якості члена міської ради», — сказав Хакер. Для нього це не має нічого спільного з скороченням бідності. «Група просто використовує суспільство та ситуацію в місті». Я відчувають себе особливо відповідальними за мешканців Відня». «Ми не можемо боротися з бідністю всього світу в нашому місті».

В даний час проходить велика акція віденської поліції проти організованого жебрацтва. Міністр внутрішніх справ повинен розібратися, «знаходяться тут ці люди на законних підставах чи ні». «Це його робота, а не наша».

Коли міського радника запитали, чи виступає він за депортацію більшої кількості східноєвропейських жебраків, Хакер відповів: «Я не за, я просто не заперечую, що це тонка різниця».

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото: APA-FOTO: HELMUT FOHRINGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України