Уряд Відня вимагає посилити контроль над організованим жебрацтвом

В опитуванні, проведеному журналом Профіль, більшість австрійців висловилися за загальний заборона на жебрацтво в містах. Між тим, і місто Відень хоче посилити контроль над організованим жебрацтвом, про це заявив соціальний радник Петер Хакер (SPÖ).

«Ми знаємо, що в Румунії є райони, звідки цілі села відправляються в жебрацтво, і я не можу це прийняти в якості члена міської ради», — сказав Хакер. Для нього це не має нічого спільного з скороченням бідності. «Група просто використовує суспільство та ситуацію в місті». Я відчувають себе особливо відповідальними за мешканців Відня». «Ми не можемо боротися з бідністю всього світу в нашому місті».

В даний час проходить велика акція віденської поліції проти організованого жебрацтва. Міністр внутрішніх справ повинен розібратися, «знаходяться тут ці люди на законних підставах чи ні». «Це його робота, а не наша».

Коли міського радника запитали, чи виступає він за депортацію більшої кількості східноєвропейських жебраків, Хакер відповів: «Я не за, я просто не заперечую, що це тонка різниця».

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото: APA-FOTO: HELMUT FOHRINGER

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh