Новини з Австрії

В уряді Відня нарешті задумалися про будівництво критих ринків

У таких містах, як Лісабон, Роттердам або Стокгольм, такі криті ринки з фудкортами і продажами продуктів є особливо популярними пам’ятками серед місцевої богеми і буржуа. Своїм повідомленням про це віце-мер Марія Вассілаку хоче ініціювати щось подібне у Відні.

«Незалежно від того, де я буваю і з ким зустрічаюся у Відні, мені завжди надходять такі пропозиції», — ділиться своїми думками депутат. Вона хоче побудувати у Відні ринковий павільйон і навіть вже представила концептуальні ескізи. Ці пасажі на її думку будуть місця зустрічей, відпочинку і будуть давати імпульс жителям прилеглих кварталів. Таке бажання політик висловила незадовго до передачі своїх повноважень свого поста 26 червня.

Конкретних планів не так багато. Місце розташування павільйону Марія Вассілаку позначає дуже розпливчасто. У прес-релізі говориться: «Нові місця будуть цікавими». На думку “зелених” це може бути Зеештадт Асперн, центр Кагран, Флоридсдорф або Ротнойзидль — ті житлові райони, куди в майбутньому будуть продовжуватися лінії метро.

Член міської ради Петер Ханке (СДПА) спочатку хоче побачити конкретні концепції, а потім говорити про фінансування. Пропозиція Вассілаку передбачає два варіанти фінансування: з одного боку, його може забезпечити співпрацю з яким-небудь приватним інвестором, а іншим джерелом фінансування бачиться міська скарбниця.

За матеріалами: orf.at
Фото: OFR.at, WeMake2019

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України