Уряд Еритреї закрив усі медичні центри Католицької Церкви в країні

13 червня місцеві єпископи звернулися до Міністерства охорони здоров’я з офіційним листом, в якому повідомили, що солдати вивели пацієнтів і персонал з приміщень і опечатали клініки. Чиновники закрили 22 клініки, які щорічно обслуговували понад 40 тис. осіб, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на Christian Today.

У своєму зверненні єпископи зазначили, що їхньою головною турботою були і залишаються люди, які потребують допомоги. Служителі наголосили, що соціальні послуги, які надає церква, не можна назвати опозицією уряду Еритреї.

«Висловлюючи нашу глибоку гіркоту з приводу того, що відбувається зараз, ми заявляємо, що не віддамо наші установи, – заявили місцеві єпископи. – Роблячи так, уряд посягає на саму Церкву і піддає переслідуванням служителів, чоловіків, жінок, релігійних і невіруючих».

Як повідомляє BBC, чиновники досі не відповіли на претензії служителів.

«Здається, що ми повернулися в 1982 рік, коли уряд насильно забирав монастирі, школи, медичні центри в Католицької Церкви, – зазначив еритрейський священик і президент організації «Habeshia» Муссі Зерай. – І ось сьогодні, уряд увірвався в монастирі, де розташовувалися багато з цих медичних центрів, вигнав персонал, пацієнтів і погрожував чоловікам і жінкам, які служили цьому народові».

У міжнародній правозахисній організації «Open Doors», яка підтримує переслідуваних християн у країні, зазначили, що причина, через яку уряд Еритреї вирішив закрити медичні центри, невідома.

Еритрея займає сьоме місце в списку країн, які переслідують християн (World Watch List), правозахисної організації Open Doors USA.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh