Уряд Чехії схвалив право геїв на повноцінний шлюб

Уряд Чехії схвалив ініціативу 46 депутатів парламенту про право гей-пар на повноцінний шлюб. При цьому самі депутати рекомендували уряду нейтрально поставитися до цієї ідеї.

Тепер зміни у Цивільний кодекс будуть розглядатися в парламенті і сенаті, і схвалення уряду може переконати багатьох депутатів голосувати за.

Нагадаємо, зміни в Цивільний кодекс дозволять гей-парам спільно володіти майном, отримати пенсію по втраті годувальника, виховувати дітей. Разом з правами з’являються і відповідні обов’язки, що характерні для сімейного життя.

Під новою ініціативою стояти підписи 46 депутатів від партій АNO, TOP 09 та STAN, «піратів», комуністів і соціал-демократів. Жодного підпису не дали представники християнських демократів, громадянських демократів і Партії прямої демократії Томіо Окамура.

В даний час в Чехії законом дозволено тільки зареєстроване партнерство осіб однієї статі. Якщо зміни будуть схвалені, то гей-пари не будуть зобов’язані розривати зареєстроване  партнерство заради вступу в шлюб.

Після ініціативи ряду депутатів парламенту Чехії про право гей-пар на повноцінний шлюб з’єднання явилася відповідна ініціатива: закріпити поняття шлюбу як союзу виключно чоловіки і жінки.

37 депутатів хочуть прописати це в Декларації основних прав і свобод — фундаменті чеського конституційного порядку.

Ініціатори поставили за мету посилити захист сім’ї, яка, на їх думку, історично сприймається в європейській цивілізації як союз чоловіка і жінки.

«Нинішнє поняття шлюбу під загрозою, його хочуть заперечити і підірвати», — переконані депутати.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh