Авторські статтіНовини з Австрії

Уряд Австрії домагається повної заборони пластикових пакетів

З 2020 Федеральний уряд планує ввести повну заборону на поліетиленові пакети. Це буде стосуватися всіх видів пакетів, крім тих, які повністю біорозкладаються. Крім того, закон буде включати в себе і заборона на додавання мsкропластикsв в косметику та миючі засоби, заплановані на рік після минулого року, про що заявило сьогодні міністерство навколишнього середовища.

Було підкреслено, що така заборона на поліетиленові пакети дозволить скоротити обсяг пластикового сміття на майже 7000 тонн в рік. «За останні роки ми досягли значного прогресу в переговорах з торговельними ятерами. Багато з них вже пропонують хороші можливості заміни пластику. Нам більше не потрібні одноразові пластикові пакети. Закон підведе остаточну ризику у цій роботі», — сказала міністр навколишнього середовища Елізабет Кестsнгер (ÖVP).

Прочитайте цікаві факти про інків – історія, невідомі факти

До 2025 року вартість одноразової упаковки порівняно з 2016 роком впаде на 20-25 відсотків, йдеться в повідомленні уряду. Це допоможе скоротити обсяг викидається пластику на 60 000 тонн. «Щорічно в Дунаї виявляється 40 тонн пластмаси. Ми покінчимо з цим забрудненням назавжди», — сказав віце-канцлер Хайнц-Крістіан Страху (АПС).

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України