Авторські статтіДуховне

Відбудеться перше українське паломництво до храму Успіння Пресвятої Богородиці в США

28 серпня відбудеться перше паломництво греко-католиків до храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в м. Централія, штат Пенсильванія (США). Тема паломництва: “Благаючи Божого Милосердя, молімося до Покрову Божої Матері”. Після душпастирського візиту Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава з благословення Митрополита Стефана (Сороки), Архиєпископа Української католицької архиєпархії Філадельфії, ця святиня проголошена місцем паломництва.

Паломництво розпочнеться Архиєрейською Божественною Літургією о 12:00 год., яку очолить Митрополит Стефан. Крім цього, паломники молитимуться Молитву на вервиці о 14:30 год. біля копії Ікони Почаївської Божої Матері. Відбудеться хода паломників зі свічками о 16:00 год. та Молебень до Божої Матері. З нагоди Ювілейного Року Божого Милосердя біля храму освятять воду  та відкриють Двері Божого милосердя.

Після цього священики молитимуться молитов за зцілення і помазання для оздоровлення душі і тіла.

Департамент інформації УГКЦ

Довідка

Централія (англ. Centralia) — містечко, розташоване в штаті Пенсільванія, США. Через підземну пожежу, що розпочалася в 1962 році, чисельність жителів зменшилася з 1 000 осіб (1981 рік) до 12 осіб (2005 рік), з 2007 року постійно проживає 9 осіб. Централія тепер вважається найменш густонаселеним містом в штаті Пенсільванія.

У Централії практично не залишилося заселених будинків. Більшість будинків було знесено, і ця область тепер виглядає як луг з кількома прокладеними через неї вулицями. Єдина церква, що залишилася в місті, — Церква Успіння Святої Діви Марії УГКЦ. Щотижня в суботу тут проводяться богослужіння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України