Авторські статтіТехно

Унікальні інновації Samsung Galaxy S9: криптовалюта і контроль вмісту алкоголю

У мережі з’явилися докази унікальності флагмана Samsung Galaxy S9. Він буде майнити криптовалюту і забороняти користуватися деякими додатками в стані сп’яніння.

Офіційна презентація нового Samsung Galaxy S9 призначений на 25 лютого (20:00 за московським часом). Знавці технологічного ринку опублікували інформацію, що флагман здивує покупців новими унікальними можливостями. Передбачається, що за допомогою пристрою тепер можна буде майнити криптовалюту. Також шанувальники південнокорейської фірми очікують від смартфона камери з функцією сповільненої зйомки (slow-mo). Серед анонсованих новинок бездротове зарядний пристрій і знімний модуль для друку фотографій.

Інша надзвичайно корисне нововведення від Samsung — це обмеження можливостей смартфона для користувача в стані алкогольного сп’яніння. Передбачається, що сп’янілий власник Samsung Galaxy S9 не може знімати відео і здійснювати банківські перекази. Так само в налаштуваннях телефону можна буде встановити заборона виклику певних контактів в такому стані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України