В Празі на аукціоні продали унікальну пляшку пива Pilsner за 700 тисяч крон

У четвер у Чехії пройшов благодійний інтернет-аукціон, лотами якого стали десять унікальних пляшок пива Pilsner Urquell. Їх виготовили склярі чеської майстерні Bomma за замовленням пивоварної компанії Plzeňský Prazdroj.

Дизайн пляшки придумали художники студії deForm – чех Вацлав Млінарж та словак Якуб Поллаг. Співпраця символічна, оскільки акція пройшла в рік 100-річчя утворення незалежної Чехословаччини.

«Ця важлива дата відображена і в дизайні пляшок. На кожній з них є свій унікальна напис – тост, пов’язаний з важливою історичною подією нашої столітньої історії. У 1945 році ми піднімали чарки за мир, сьогодні за майбутнє», – зазначив Млінарж.

Перший раз благодійний аукціон відбувся в грудні 2012-го, після чого став щорічним. Кожен раз дизайнери придумували нові пляшки. За шість попередніх років організаторам вдалося зібрати на допомогу інвалідам понад 6 млн крон.

Нинішній рік ознаменувався відразу двома рекордними цифрами: загальною сумою, вирученої за десять пляшок – 2 759 988 крон, і розміром кращого пропозиції за одну пляшку – 700 тис. крон (близько 27 тисяч євро).

Взяти участь в аукціоні міг будь-який повнолітній бажаючий. Усі зібрані кошти передадуть центру Centrum Paraple, який допомагає людям з пошкодженням спинного мозку.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh