Авторські статтіЗдоров'я

Унікальна методика відновлення організму: 15 хвилин в день

Увага! Якщо у вас є які-небудь травми спини буде недоцільним використовувати цю техніку.

Техніка ноги вгору і деякі передумови для її використання:

-для більшої ефективності, помістіть невелику подушку нижче попереку. Це гарантує, що ноги будуть зафіксовані вертикально до стіни, і руки будуть витягнуті і розслаблені;
— одягніть зручний одяг, що не буде стягувати вас ні в області талії, ні в області щиколоток;
-достатньо 15-20 хвилин спокійного стояння в такій позі, за умови, що ви ні на що не відволікаєтеся. Відчуйте збалансованість тіла в цій позі, спокій і відчуття благополуччя, зверніть увагу, як поліпшується кровообіг в грудях і голові.

1. Зніміть втому ніг

Підняття ніг вгору — це один з кращих способів, щоб допомогти зняти напругу в ногах, стопах і навіть стегнах. Це три області, які можуть викликати дискомфорт в кінці дня. Але за допомогою цієї вправи всього за двадцять хвилин ви позбудетеся від напруги в цих місцях і в цілому знизити втому тіла.

2. Зменшіть набряки ніг

Набряк в ногах завжди виникає із-за проблеми з кровообігом, який походження, ви обов’язково маєте знати. Це може бути наслідком проблем з нирками, серцем, надмірної ваги, при застосуванні якого-небудь ліки або навіть від недостатнього харчування.

Піднявши високо ноги, ви сприятимете просування тих рідин, які заважають нормальній циркуляції крові.

Іноді просто проводячи весь день «на ногах», ноги набрякають. Так само просто, знявши взуття, розслабтеся, поклавши ноги на стіну — сила тяжіння зніме набряки з проблемної області.

3. Заспокойте нервову систему, піднявши ноги вгору

Ця поза допоможе поліпшити ваше дихання. Ви поглинаєте більше повітря і, починаєте дихати більш повільно і ритмічно протягом усього часу знаходження в позі, що надає позитивний вплив на вашу нервову систему: знімається м’язове напруження, йде перевантаження і напруження, яке зазвичай концентрується в області живота, шиї і скронь.

4. Поліпшите травлення

У цьому випадку така вправи виступає в якості “активної інвестиції”. Позицію, коли раптом, ваші ноги виявляються вище голови, використовують, в першу чергу, щоб полегшити відтік замкнених рідин і, в останню, для поліпшення травлення. Така техніка сприяє кишкової рухливості, що, в кінцевому рахунку, призведе до того, що організм буде поглинати набагато більше поживних речовин, боротися з запорами і відновлювати внутрішній комфорт, результати неодмінно позитивно відіб’ються на вашій зовнішності.

5. Знайдіть психічний спокій

Всього двадцять хвилин вашого часу і ви зможете зняти фізичну втому і напругу, що в кінцевому підсумку моментально заспокоїть ваш мозок. Крім того, така поза сприяє правильній церебральної оксигенації. При такому підході ваш мозок відпочиває, і ви починаєте відчувати себе більш усвідомлено, більш тонко відчуваєте своє тіло, знаходячи можливість наповнити його спокоєм

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.