Авторські статтіЖиття

Улюблені слова всіх знаків Зодіаку

У цих словах вся суть!

Любимые слова всех знаков Зодиака

Овен – «кращий»

Якщо Ваги скажуть вам, що всі рівні і не буває кращих і гірших, то Овнам як раз навпаки подобається, коли їх називають кращими. Овен любить змагатися і бути першим в усьому. Чому улюблене слово Овна «кращий»? Тому що кожен раз, коли він ходить куди-небудь, намагається згадати це слово – «Це найкращий ресторан у місті!» «Друзі, це найкраща піцца, спробуйте!» «У мене найкращий хлопець/найкраща дівчина!»

Якщо хочете постійно радувати свого Овна, називайте його частіше кращим або кращою.

Лев – «неповторний»

Овну подобається, коли він кращий порівняно з іншими, а якщо почати порівнювати Льова з ким-небудь, то він прийде в лють! Так люблять робити Діви, вони аналізують Лева з минулими коханцями і говорять прямо – «Адже ти в цьому краще тих моїх попередніх, користь від тебе очевидна!» А Лев – унікальний і неповторний! Йому важливо бути винятковим в очах коханої людини. Лев любить справляти враження на людей і чекає овацій і поклонінь, захоплених поглядів. Скажіть Леву, що він неповторний і не порівнюйте його ні з якою зіркою!

Діва – «правильна»

Для Діви важливо бути правильною у всьму, Діви дотримуються правил і не порушують соціальних норм. Адже вони конформісти, які не перейдуть дорогу на червоне світло світлофора. Вони будуть терпляче чекати поки не засвітиться зелений, навіть якщо немає машин. Діві чоловікові важливо знати, що він живе правильно, що всі його дії розумні, а головне раціональні. Діви все планують заздалегідь, щоб уникнути помилок, яких зазвичай панічно бояться робити. Діви дівчата пишаються своєю правильністю – відмінниці, розумниці й гарні господині.

Телець – “надійний”

Телець дуже любить надійність і ризикувати подібно Овну в надії бути кращим завжди і у всьому, не буде. Тельцю важлива стабільність і впевненість у завтрашньому дні, він хоче себе матеріально забезпечити. Сам він теж дуже надійна людина і постійний, на його обіцянки можна покластися, він хороший друг, вчасно прийде на допомогу, допоможе практичним радою і ніколи не зрадить. Хваліть Телят за їх надійність!

Ваги – “чарівні”

Чарівний – синонім слова прекрасний! Як же Терези люблять бачити прекрасне в усьому! Красива картина, приємна дівчина, чарівний хлопець! А що це за чарівні квіти на підвіконні? Ах, як чудово було сказано! Терезам подобається коли їм кажуть, що вони граціозні, ними треба захоплюватися як твором мистецтва! Дивіться на захід сонця біля моря разом і зауважуйте кожну мить як прекрасну! Чоловіків Ваг слід похвалити за їх романтичність і вміння бути джентльменами.

Козеріг – “статусний”

Козеріг подивуватися на машину людини і швидко оцінить його матеріальне становище, так він вважає, що люди будуть його вважати значущим у разі якщо він перерахує всі свої регалії. Йому важливі дипломи, нагороди і професійне визнання. Козеріг через досягнення підтверджує свою статусність. Статус визначає вагу людини в соціумі, Козерогові важливо відчувати себе «Особистістю», що робить щось значуще. Скажіть Козерогам, що вони незамінні працівники, відмінні годувальники, вірні друзі! А головне завжди давайте їм зрозуміти, що те, чим вони займаються є важливим і цінним. Козеріг ставити роботу на 1-е місце і чекає на визнання своїх заслуг в цій області.

Стрілець — “авторитетний”

Авторитет дає повноваження давати поради, до яких будуть прислухатися люди, а Стрільці – майстри направляти інших на шлях істинний. Стрілець прагне бути авторитетною персоною, причому це не заради влади, а заради поваги в суспільстві. Стрілець любить, коли його поважають і з ним радяться з будь-яких питань. Сам же Стрілець завжди намагається розвиватися і розширювати кругозір щоб мати право виховувати людей в морально-етичному плані. Стрілець навчається у відомих гуру і сприймає інформацію з авторітетних джерел. Тому покажіть свою повагу до Стрільця через прийняття його думок і переконань.

Скорпіон – “потужний”

Швидкий, інтенсивний, безстрашний, він нічого не любить робити наполовину. Скорпіон віддає себе без залишку справі і відповідно його енергійні дії викликають потужну реакцію в оточуючих. У Скорпіона великий запас життєвих сил, він може раптово кинути те, до чого йшов кілька років і піти зовсім в інший бік, бо так велить серце. Він незалежний від стереотипів суспільства, йому все одно, що про нього скажуть інші, Скорпіон впевнений у собі і норовливий. За ним хочеться наслідувати. Скорпіон любить проводити потужне враження на людей і оцінює дії людей або як «потужні» або взагалі ніякі.

Рак – “безпечний”

Рак володіє великою інтуїцією на небезпечні ситуації, за що його часто називають боягузливим і недовірливим. Насправді інтуїція йому допомагає у вирішенні багатьох питань, і до речі Рак часто відчуває обман і намагається не здійснювати операції, в яких він програє. В загоні туристів відомого «перевалу Дятлова», єдиним, хто вижив виявився Юрій Юдін, Рак по зодіаку, за день до трагедії він відчув себе погано і поїхав додому. Його інтуїція правильно відчула майбутню біду. Рак любить безпеку, зробіть його існування безпечним і комфортним, тоді Рак розкриється. Також найбільше Рак побоюється того, що комусь з близьких може загрожувати небезпека. Так що дійсно порадувати Рака можна гарантією того, що з ним і його дітьми, батьками нічого не трапиться. «Безпечний» слово підходить для нього більше інших знаків.

Риби – “казкові”

У Риб багата уява, вони живуть у незвичайному світі, в світі де чудеса реальні, а мрії збуваються легко. Риби – знак творчості і натхнення, Нептун – управитель Риб, планета вищої безумовної любові, це символ Прірви, звідки черпається все прекрасне і казкове. Казковий світ існує не тільки в тонкому світі, його можна створити і в нашому, матеріальному світі. Який світ собі створите в голові, такий і буде в реальності, тільки потрібно не забувати переставляти ноги і діяти заради здійснення всього задуманого в реальності. Адже коли-то ми теж не могли повірити в те, що літаки можуть літати, а залізо – плавати з води. Так що казкової своє життя зробити цілком реально, якщо сильно захотіти і повірити.

Водолій – “оригінальний”

Водолії люблять виділятися і бути не схожими на інших, вони діють нестандартно і в будь-якій справі проявляють креативність. Причому це у них виходить легко і природно, тому що Водолій розуміє, що все геніальне просто. Якщо ви не можете виплутатися зі складної проблеми, зверніться до Водолія, він запропонує простий і оригінальний вихід, який вам і в голову не приходив. Водолій – це той чоловік, який бачить відкрите вікно, коли Ви б ‘ єтеся як муха об скло. Навіщо шукати складні рішення проблем? Все насправді простіше, ніж здається, а ми любимо самі все ускладнювати. Тому слово “оригінальний” законно належить Водоліям.

Близнята – “цікавий”

Ой як цікаво! – так захоплено зазвичай реагують Близнюки на нову інформацію. Близнюки допитливі і завжди готові пізнавати нове, вони відкриті до знань і найбільше боятися нудьги, рутини. Спілкуючись з людьми, Близнюки намагаються бути для шкірного максимально цікавими, тому з ними легко і з задоволення вести бесіду. Будьте також цікавими для них, обговорюйте останні новини та пізнавальні матеріали. Не допускайте занудства і не будьте надмірно вимогливими у спілкуванні з Близнюками, інакше вони втечуть від Вас!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України