В систему ватиканської комунікації впроваджують ультра HD

У ці дні в римському Медіа-центрі імені Святого Пія X відбулася конференція, присвячена сучасному телебаченню надвисокої чіткості. Серед організаторів форуму на тему «Комунікація та технології поза межами» – новий Секретаріат з комунікації при Святому Престолі. На відкритті зустрічі префект ватиканського секретаріату монс. Даріо Едоардо Віган наголосив на необхідності «йти в ногу з глобальними технологічними змінами, щоб найкращим чином підтримувати ЗМІ Святого Престолу».

Сучасні інновації широко впроваджуються в систему ватиканської комунікації: урочисте відкриття Святих воріт Ювілею Милосердя – 8 грудня минулого року – вже транслювалося в форматі надвисокої чіткості (Ultra HD). Якість такого зображення наближається до межі сприйняття людського ока; глядач майже повністю «занурюється» в подію, яка передається по телебаченню в дозволі 4К.

20 листопада Ватиканський телевізійний центр (ТКЕ) буде транслювати в форматі надвисокої чіткості, через оптичне волокно і через супутники, урочисту церемонію закриття Святих воріт, яку на завершення Ювілейного року Милосердя очолить Папа Франциск.

Джерело: Радіо Ватикану

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh