Авторські статтіНовини

В систему ватиканської комунікації впроваджують ультра HD

У ці дні в римському Медіа-центрі імені Святого Пія X відбулася конференція, присвячена сучасному телебаченню надвисокої чіткості. Серед організаторів форуму на тему «Комунікація та технології поза межами» – новий Секретаріат з комунікації при Святому Престолі. На відкритті зустрічі префект ватиканського секретаріату монс. Даріо Едоардо Віган наголосив на необхідності «йти в ногу з глобальними технологічними змінами, щоб найкращим чином підтримувати ЗМІ Святого Престолу».

Сучасні інновації широко впроваджуються в систему ватиканської комунікації: урочисте відкриття Святих воріт Ювілею Милосердя – 8 грудня минулого року – вже транслювалося в форматі надвисокої чіткості (Ultra HD). Якість такого зображення наближається до межі сприйняття людського ока; глядач майже повністю «занурюється» в подію, яка передається по телебаченню в дозволі 4К.

20 листопада Ватиканський телевізійний центр (ТКЕ) буде транслювати в форматі надвисокої чіткості, через оптичне волокно і через супутники, урочисту церемонію закриття Святих воріт, яку на завершення Ювілейного року Милосердя очолить Папа Франциск.

Джерело: Радіо Ватикану

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України