Економіка

“Укрзалізниця” представила проект оновленого плацкартного вагона. Фото

Завершити розробку концепту вагону мають намір 2022 року

Фото: Facebook/Олег Васильєв

У Києві було представлено концепт оновленого плацкартного вагона, який в “Укрзалізниці” називають “капсульним”

Про це 9 листопада в ході форуму “Велике будівництво: нова залізниця” голова “Укрзалізниці” Олександр Камишин заявив, що розробку концепту вагона, в якому всі пасажири матимуть рівні умови перебування, компанія планує у 2022 році. .

У вагоні передбачено 52 місця збільшених розмірів (довжина 1920 мм, ширина 710 мм). Полиці будуть розташовані вздовж вагона. У варіанті планування вагона всі пасажири будуть мати рівні умови перебування і однаковий набір функціональних пристроїв: у кожного буде свій стіл, панель управління освітленням з нічним підсвічуванням, індивідуальним світильником, розеткою з роз’ємом USB. “Капсульність” досягатиметься використанням шторок на кожному пасажирському місці.

В УЗ заявляють, що внутрішнє обладнання інтер’єру виконане з урахуванням сучасних вимог щодо комфортної подорожі. Наприклад, використані металеві перегородки каркасного типу та формовані полімерні панелі. Металева стеля у вагоні пожежобезпечна, обладнана вбудованими світлодіодними світильниками.

Надалі при доопрацюванні проекту на вагони планується встановлення такого обладнання як система кондиціювання з індивідуальним керуванням, система екологічно чистого туалету, нове електрообладнання, опалення, водопровід, сервісне обладнання.

Проект підготовлено АТ “Дніпровагонрембуд” (АТ “Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів”).

"Укрзализныця" представила проект обновленного плацкартного вагона (фото)

"Укрзализныця" представила проект обновленного плацкартного вагона (фото)

"Укрзализныця" представила проект обновленного плацкартного вагона (фото)

(Всі фото – Олег Васільєв)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України