Економіка

Укрзалізниця впроваджує верифікацію аккаунтів для повернення квитків онлайн та боротьби з перекупниками

У додатку Укрзалізниці користувачам тепер доступна опція онлайн повернення квитків на міжнародні рейси, куплених у застосунку.

До цього повернути квитки на міжнародні рейси можна було тільки претензійним порядком з оформленням спеціальної заявки у касі вокзалу.

Інтеграція застосунку Укрзалізниця з Дія дозволить спростити повернення квитків на міжнародні рейси та придбання квитків на найпопулярніший поїзд №67/68 Київ – Варшава для свідомих користувачів.

Свій аккаунт в додатку українці мають верифікувати за допомогою Дія.Підпису. Відповідно, купувати квитки на найпопулярніший поїзд сполученням Київ – Варшава зможуть тільки верифіковані користувачі.

Крім того, такі користувачі зможуть повертати квитки на всі міжнародні рейси, придбані в застосунку, без зайвих маніпуляцій та ускладнень.

Для запобігання можливим оборудкам, Укрзалізниця залишає за собою право блокувати акаунти верифікованих користувачів, за якими спостерігалося зловживання послугами. Обліковий запис буде мати відповідне маркування, відповідно користувач не зможе купувати квитки на поїзди Укрзалізниці та повертати квитки, навіть якщо спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

Верифікація акаунтів стане доступною для всіх користувачів поступово, після оновлення застосунку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України