Війна рф проти України

Укртелеком передав Нацгвардії БПАК Валькірія

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука отримали для виконання завдань безпілотний авіаційний комплекс Валькірія.

Укртелеком передав українським військовим безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) Валькірія із партії, яка була замовлена у виробництво. Про це повідомила прес-служба компанії у понеділок, 14 листопада.

Комплекс отримали для виконання завдань бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука, також відомої як гостомельська “бригада майбутнього”. 24 лютого 2022 року група цієї бригади першою прийняла бій з російськими десантниками у районі аеропорту Антонов у Гостомелі і разом з іншими силовиками змогла нейтралізувати кілька вертольотів і близько роти противника, що відіграло ключову роль в обороні столиці.

“Валькірія, яку ми отримали від Укртелекому, вирушає на найскладнішу ділянку фронту на Донеччині. Потреба у безпілотних комплексах там значна, адже ворога потрібно перемагати і відігнати як мінімум до кордону”, – прокоментував передачу комплексу представник 4-ї бригади Національної гвардії України.

У свою чергу, генеральний директор АТ Укртелеком Юрій Курмаз подякував захисникам за їхній внесок у перемогу.

“Кожен день наші воїни захищають нас, звільняють наші землі від російського агресора. Їхніми діями захоплюється весь світ! А ми – кожен з нас – повинні допомагати нашим захисникам, нашій армії, чим можемо. Таке завдання від головного акціонера та інвестора (Рінат Ахметов. – Ред.) отримав Укртелеком, як і всі інші бізнеси SCM, і ми продовжуємо системно допомагати. Ми щиро вдячні кожному захиснику України”, – сказав він.

Нагадаємо, три такі самі комплекси у рамках ініціативи Сталевий фронт Ріната Ахметова були передані ЗСУ 14 жовтня.

За інформацією прес-служби Укртелекому, з початку повномасштабної війни компанія направила на підтримку боєздатності української армії близько 50 млн грн. У лавах ЗСУ захищають українську землю близько 350 співробітників Укртелекому.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України