Економіка

Заарештовані активи “Мотор Січі” можуть стати в нагоді “Укроборонпрому”

За матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Києва наклав арешт на цілісний майновий комплекс і 100% акцій ПАТ “Мотор Січ”.

Передає ЦТС.

Майно двигунобудівної компанії передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов’язковим визначенням керуючої компанії, яка має державну форму власності.

Уточнюється, що зараз Головне слідче управління СБ України здійснює досудові розслідування щодо “Мотор Січі” за двома напрямками.

Перше – за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 і 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).

Друге – за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212 і 364 КК України. У ньому розслідуються порушення законодавства при первинній приватизації та подальшій незаконній концентрації акцій.

В СБУ заявляють, що “Мотор Січ” продовжить свою роботу відповідно до вимог чинного законодавства, зі збереженням робочих місць та виконанням зобов’язань в рамках виробничих замовлень.

Пізніше гендиректор держконцерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв поінформував про те, що “Укроборонпром” готовий взяти в управління активи “Мотор Січі”, відповідний лист вже направлений в АРМА.

“Укроборонпром” вже направив лист АРМА про готовність виступити суб’єктом управління активами акціонерного товариства “Мотор Січ” з метою збереження його потенціалу. Для нас, як для державного оборонного концерну, важливо, щоб “Мотор Січ” продовжувало свою роботу: зі збереженням робочих місць, з виконанням зобов’язань в рамках виробничих замовлень. І наша команда готова підтримати підприємство”, – цитує слова Гусєва пресслужба “Укроборонпрому”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України