Заарештовані активи “Мотор Січі” можуть стати в нагоді “Укроборонпрому”

За матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Києва наклав арешт на цілісний майновий комплекс і 100% акцій ПАТ “Мотор Січ”.

Передає ЦТС.

Майно двигунобудівної компанії передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов’язковим визначенням керуючої компанії, яка має державну форму власності.

Уточнюється, що зараз Головне слідче управління СБ України здійснює досудові розслідування щодо “Мотор Січі” за двома напрямками.

Перше – за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 і 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).

Друге – за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212 і 364 КК України. У ньому розслідуються порушення законодавства при первинній приватизації та подальшій незаконній концентрації акцій.

В СБУ заявляють, що “Мотор Січ” продовжить свою роботу відповідно до вимог чинного законодавства, зі збереженням робочих місць та виконанням зобов’язань в рамках виробничих замовлень.

Пізніше гендиректор держконцерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв поінформував про те, що “Укроборонпром” готовий взяти в управління активи “Мотор Січі”, відповідний лист вже направлений в АРМА.

“Укроборонпром” вже направив лист АРМА про готовність виступити суб’єктом управління активами акціонерного товариства “Мотор Січ” з метою збереження його потенціалу. Для нас, як для державного оборонного концерну, важливо, щоб “Мотор Січ” продовжувало свою роботу: зі збереженням робочих місць, з виконанням зобов’язань в рамках виробничих замовлень. І наша команда готова підтримати підприємство”, – цитує слова Гусєва пресслужба “Укроборонпрому”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh