Економіка

Український завод виготовить шість машин для металургійного комбінату у Габоні

Машина відкриття, закриття та шуровки льотки для заводу Eramet Comilog Manganes у Габоні. Фото: DHM Group

Український виробник обладнання для гірничої сфери та металургії DHM GROUP отримав велике замовлення на виготовлення 6 машин для металургійного комбінату у Габоні.

Цей контракт є продовженням робіт з модернізації виробництва у місті Моанді в Габоні

У пресслужбі українського підприємства зазначають, що це вже третій спільний проєкт з французькою групою компаній Eramet. У 2018 році було успішно реалізовано контракт на постачання обладнання для заводу в Норвегії, а з 2021 року запущено комплекс машин для обслуговування феросплавних печей на заводі ERAMET COMILOG MANGANESE у Габоні.

В рамках першого етапу робіт з оновлення підприємства Eramet Comilog Manganes у Габоні було постачання двох комплектів машин відкриття, закриття та шуровки льотки. Оцінивши ефективність та надійність експлуатації обладнання, завод французької групи вирішив повторно розмістити замовлення на постачання аналогічних комплексів для другої печі.

Таким чином, замовнику до африканської країни буде виготовлено та відправлено ще шість подібних машин українського виробництва. На підприємстві зазначають, що попри виклики сьогоднішніх реалій, DHM GROUP продовжує працювати та зміцнювати свої позиції на міжнародному ринку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України