Техно

Український комплекс радіоелектронного захисту бойових літаків представили в ОАЕ

Комплекс оборони літаків «Омут» від ТОВ «Радіонікс»

Український комплекс радіоелектронного захисту для бойових літаків «Омут-27КМ» представлений на міжнародній зброярській виставці IDEX-2023 в ОАЕ.

Про це Голос українською повідомляє з посиланням на Національну асоціацію оборонної промисловості України.

«Омут-27КМ» розроблений ТОВ «Радіонікс» і є універсальним комплексом індивідуального радіоелектронного захисту. Він включає в себе не тільки систему радіоелектронної розвідки, а й систему радіоелектронної протидії, що забезпечує високу ймовірність придушення засобів радіолокаційного виявлення і наведення зенітно-ракетних комплексів і головок самонаведення ракет класу «повітря – повітря».

Український комплекс радіоелектронного захисту бойових літаків представили в ОАЕ

Контейнерна система РЕЗ”Омут”, що розроблена для встановлення на бойові літаки, на виставці “Зброя та безпека”

Українська розробка суттєво ускладнює роботу зенітно-ракетних комплексів. Система захисту створює імітаційні перешкоди для радарів ЗРК, а також радіолокаційних головок самонаведення ракет.

«Омут-27КМ» призначений для оснащення СУ-25, СУ-27 та МіГ-29. Ще з 2018 року він активно використовується ЗСУ та випробуваний в умовах бойових дій.

Український комплекс радіоелектронного захисту бойових літаків представили в ОАЕ

Учасник NAUDI, ТОВ «Радіонікс» представляє «Омут-27КМ» на виставці зброї та військової техніки IDEX-2023, яка проходить з 20 по 24 лютого в Абу-Дабі (ОАЕ).

Крім того, розробник також привіз на міжнародну виставку радіолокаційні головки самонаведення – «Топаз», «Аметист», «Онікс» та ГСН-203Т.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України