Техно

Кмопанія “Українська бронетехніка” збільшила поставки 122-мм снарядів до САУ “Гвоздика і Д-30 ЗСУ

Компанія заявляє про збільшення системного виробництва цього виду боєприпасів

Джерело: Defence Express

Компанія “Українська бронетехніка” збільшила обсяг поставок для Збройних Сил України 122-мм снарядів до самохідних артустановок 2С1 “Гвоздика” та гаубиць Д-30.

Постріли цього калібру вкрай необхідні українській армії та щодня використовуються на фронті, снаряди виготовляються в кооперації з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи. Про це прес-служба “Української бронетехніки” повідомила на своїй сторінці у Facebook.

При цьому прес-служба цитує слова генерального директора “Української бронетехніки” Владислава Бельбаса про те, що “компанії вдалося налагодити системне серійне виробництво та суттєво наростити обʼєми виробництва 122 мм артилерійських пострілів”.

Тут варто нагадати, що вперше про поставку 122-мм артилерійських снарядів до артсистем Д-30 та 2С1 “Гвоздика” для Сил оборони України компанія “Українська бронетехніка” повідомляла в серпні 2023 року.

"Українська бронетехніка" збільшила поставки 122-мм снарядів до САУ "Гвоздика і Д-30 ЗСУ

Передача 122-мм снарядів виробництва “Української бронетехніки” для ЗСУ, зима 2024 року, фото – прес-служба компанії

Тоді зазначалось, що наші військові отримали перші кілька тисяч уламково-фугасних пострілів з повним зарядом. І уже тоді була деталізація про те, що виробництво цих артилерійських боєприпасів відбувалось в кооперації з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи.

Раніше Defense Express також розповідав про те, скільки мін та мінометів у місяць виробляє “Українська бронетехніка” і як зросло виробництво.

"Українська бронетехніка" збільшила поставки 122-мм снарядів до САУ "Гвоздика і Д-30 ЗСУ

122-мм снаряди для ЗСУ від “Української бронетехніки”, літо 2023 року, фото – прес-служба компанії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України