Техно

Компанія “Українська бронетехніка” розробляє одразу декілька нових моделей бронеавтомобілів. Відео

Компанія зараз не виробляє свій бронеавтомобіль “Варта”, концепція якого полягала у тому, щоб створити просту, надійну і відносно недорогу машину, яку можна було б масово постачати у війська

Джерело: Defence Express

“Українська бронетехніка” проводить дослідно конструкторську роботу з розробки альтернативи, аналога чи нової моделі бронеавтомобілів, які зрештою замінять “Варту” — таку інформацію повідомив генеральний директор компанії Владислав Бельбас в інтерв’ю “Військовому кур’єру”.

Раніше в компанії вже розповідали про те, що розробляють заміну “Варті” без білоруських комплектуючих, але тепер уточнюється, що йдеться одразу про декілька нових моделей. Втім, подробиці про цей проєкт Бельбас поки що не розголошує, у тому числі й не розкриває, яке шасі обрали для нових машин, наголошуючи, що про це стане відомо вже тоді, коли “Українська бронетехніка” представить свою нову розробку.

На відео з 26:30

Бельбас нагадує, що “Українська бронетехніка” припинила виробництва своїх бронеавтомобілів “Варта”, які базуються на шасі від білоруського “Минского автомобильного завода”. “У нас з моменту повномасштабного вторгнення немає жодних стосунків з МАЗом, але, на жаль, і немає виробництва “Варти”, — відзначив очільник компанії.

Бельбас відзначає, що “Варта” була “дійсно гарна” як з точки зору технічного рішення, так і конкурентною з точки зору ціни: “Машина була, надійна, проста, і це була концепція її створення — застосувати достатньо розповсюджене шасі МАЗ, на яке були, є і будуть запасні частини, яке достатньо просто обслуговувати на будь-якому сервісному центрі”.

Оновлений "Новатор"
Оновлений “Новатор”

 

Нагадаємо, що сьогодні “Українська бронетехніка” постачає у ЗСУ інший свій бронеавтомобіль” — “Новатор”, і нещодавно представила нову модифікацію цієї машини, яка, серед усього, отримала посилений протимінний захист і доопрацьоване шасі, яке тепер витримує до 12 тонн навантаження.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України