Економіка

Україна та США обговорили підготовку до наступної зими

Представники України та США обговорили співпрацю з відновлення енергетичної інфраструктури, що постраждала від російських атак, а також підготовку до наступної зими

Про це йшлося під час зустрічі міністра енергетики Германа Галущенка з надзвичайним і повноважним послом США в Україні Бріджит Брінк, передає прес-служба українського відомства.

«Ми дуже цінуємо провідну роль США, зокрема, на регулярних зустрічах G7+, і координацію зусиль країн з допомоги Україні у відновленні енергетичної інфраструктури. Ця підтримка на міжнародному рівні допомогла нам пройти надскладний опалювальний сезон, і ми дякуємо нашим партнерам за готовність допомагати українській енергетиці й надалі», – зазначив міністр.

Очільник Міненерго поінформував посла про проведення робіт з відновлення генерації та мереж, накопичення обладнання та палива, а також посилення фізичного захисту об’єктів енергетичної інфраструктури у процесі підготовки до наступного опалювального сезону.

Сторони також обговорили питання залучення фінансових ресурсів для відновлення українського енергосектору, гарантійних інструментів та посилення стійкості енергосистеми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України