Економіка

Україна та Словаччина розширюватимуть співпрацю у сфері енергетики

Заступник міністра енергетики України з питань євроінтеграції Ярослав Демченков обговорив із міністром економіки Словаччини Карелом Хірманом розширення співпраці у сфері енергетики.

Передає Укрінформ.

“Потенціал співробітництва між Україною та Словаччиною досить великий та лише частково використаний. Є потенціал для проєктів під час війни, а також – для проєктів з розбудови сталої енергетичної галузі після нашої перемоги”, – сказав Демченков.

За його словами, Україна та Словаччина мають потенціал для співпраці у збільшенні пропускної здатності інтерконекторів та видобутку вуглеводнів, а також у реалізації проєкту постачання різних сортів нафти нафтопроводом “Південна Дружба” із використанням інфраструктури України, Словаччини, Чехії та Угорщини.

Крім того, Демченков і Хірман обговорили роботу енергосистеми в умовах продовження росією масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури України. Словацький міністр повідомив про готовність своєї країни надати українській стороні допомогу матеріалами та обладнанням для проведення ремонтних робіт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України