Економіка

Україна та Молдова продовжили «транспортний безвіз» до кінця 2025 року

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерство інфраструктури та регіонального розвитку Республіки Молдова погодили продовження угоди про лібералізацію вантажних перевезень між країнами до кінця 2025 року

Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

За даними відомства, угода передбачає можливість виконувати двосторонні та транзитні перевезення автомобільним транспортом без спеціальних дозволів. Протокол із рішенням продовжити дію лібералізації був підписаний за результатами засідання українсько-молдовської змішаної комісії про міжнародне автомобільне сполучення 13-14 вересня.

«Можливість безперешкодно виконувати вантажні перевезення через територію Молдови є одним із інструментів налагодження та нарощення наших експортних можливостей. Окремо також вже працюємо питання верифікації всіх автобусних маршрутів між нашими країнами та спрощення процедури їх відкриття перевізниками», – наголосив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Попередня угода була підписана у серпні 2022 року чинністю до кінця цього року та передбачена можливість продовження за згодою сторін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України