Економіка

Україна співпрацюватиме з Францією щодо стратегії управління держмайном

Стратегію управління держмайном України розроблятимуть разом з державним холдинговим агентством Франції.

Про це обговорили під час зустрічі представники міністерства економіки, ФДМУ та французької державної програми “mAIDan Ukraine”, передає пресслужба Мінекономіки.

“Французькі колеги поділяться своїм досвідом в управлінні державними підприємствами, зокрема принципом роботи державного холдингового агентства Франції. Консультанти надаватимуть технічну та експертну підтримку Україні. Разом з представниками Мінекономіки та Фонду держмайна консультанти обговорять виклики, які стоять перед Україною та визначать подальші кроки для роботи над концепцією централізації функцій власника”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначив заступник міністра економіки Олексій Соболев, Франція має розвинені та ефективні підходи до управління державною власністю, тому її досвід може допомогти Україні створити кращу систему управління держактивами. Ціль даної співпраці – мати стратегію з централізованого  управління державними підприємствами.

Як повідомлялося раніше, пропозицію створити спільну з французькими колегами робочу групу озвучили в Мінекономіки під час зустрічі з керівником державного холдингового агентства Франції Алексісом Зайденвебером у Парижі в середині листопада 2023 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України