Економіка

Україна ініціювала зустріч з Польщею та ЄК щодо ймовірного перекриття кордону

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури звернулось до міністерства інфраструктури Польщі та Директорату з питань мобільності Єврокомісії щодо проведення зустрічі для  розв’язання питання ймовірного блокування пунктів пропуску з боку польських перевізників.

Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення.

«Ми отримали повідомлення про ймовірне блокування пунктів пропуску з боку польських перевізників. Наша позиція полягає в тому, що такі страйки та блокування шкодять всім: як українським, так і польським перевізникам», – наголосив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Він зазначив, що Україна готова до діалогу, де рівноцінно будуть представлені інтереси перевізників обох країн.

Зустріч з Директоратом Єврокомісії (DG MOVE) запланована на 31 жовтня. Ключова мета – напрацювання спільних рішень, які допоможуть збільшити пропускну спроможність та забезпечити стабільну роботу кордону.

Як повідомлялося раніше, 3 листопада польські перевізники планують розпочати страйк на українському кордоні, при цьому будуть перекриті всі наявні в’їзди з України. Причина страйків – надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України