Українські паралімпійці “підірвали” Пхенчхан і завоювали у перший день змагань одразу п’ять медалей. Відео

На даний момент в неофіційному медального заліку українська збірна посідає четверту сходинку в таблиці. Першу позицію посіла команда з США (3-1-1), на другому місці Франція (2-1-0) та команда з Росії з таким же як у французів медальним результатом.
Наші спортсмени “підірвали” Ігри буквально в перший день змагань, завоювавши за один день п’ять медалей, передає https://www.dialog.ua/

Першу медаль України на Паралімпіаді – 2018 принесла біатлоністка Людмила Ляшенко, ставши бронзовим призером у гонці на 6 кілометрів.

Далі був спринт серед чоловіків з обмеженими можливостями зору, і тут українці взяли відразу дві медалі.

Спочатку “золото” приніс українській команді триразовий паралімпійський чемпіон Віталій Лук’яненко, а “бронзу” у цій же гонці завоював Анатолій Ковалевський.

Наша Оксана Шишкова, була другою і взяла “срібло” в спринті серед жінок з вадами зору

Також приніс Україні бронзову медаль у гонці з біатлону на 7,5 кілометра стоячи Ігор Рептюх.