Авторські статтіНовини

Українська громада Кіпру відзначила Свято Миколая

У неділю, 18 грудня, українці, що проживають на Кіпрі, відсвяткували День Св. Миколая. Святкові заходи відбулися у Лімасолі та Нікосії.

Вранці 18 грудня українська спільнота м. Лімасол молилася Божественну Літургію в храмі св. Шарбеля, Маронітської Церкви на Кіпрі, яку очолив ієр. Тарас Остафіїв. По завершенні молитви подивилися театралізоване дійств до дня Св. Миколая, під час якого діти отримали солодкі подарунки від Миколая. Відтак святкування продовжилися солодким столом та дружнім спілкуванням.

Мешканці Нікосії розпочали свої святкування у неділю ввечері із молитви Божественної Літургії у катедральному соборі Пресвятої Богородиці Благодаті (Our Lady of Grace) Маронітської Церкви на Кіпрі, яку очолив ієр. Тарас Остафіїв. На молитві був присутній Посол України на Кіпрі Борис Гуменюк з дружиною та особливі гості української громади Кіпру: два воїни-ветерани, що захищали Донецький аеропорт в листопаді-грудні 2014 року, – Михайло Ярошинський та Руслан Боровик. По завершенні молитви до усіх присутніх теж завітав Св. Миколай із солодкими подарунками для дітей та дорослих.

Джерело: pmv.ugcc.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України