Авторські статтіДіаспора

Українка втратила обидві ноги в Італії

Три тижні тому уродженка Вербівця Катеринопільського району 43-річна Вікторія Гуцало, перебуваючи на заробітках в Італії, потрапила під поїзд і залишилася без обох ніг.

У Катеринополі і Ватутіному, де Вікторія Вікторівна проживала до від`їзду за кордон, розклеєні оголошення з проханнями допомогти жінці коштами. Адже на її одужання і реабілітацію потрібні 50 тисяч євро, пишуть Вісті Черкащини.

Наразі Вікторія Гуцало перебуває на лікуванні в італійському госпіталі. Стан її тяжкий, час від часу піднімається температура. Італійські лікарі роблять все можливе. Телефонуючи матері, Вікторія каже, як нестерпно болять ампутовані кінцівки. Їй постійно вводять знеболювальне.

– Вікуся завжди казала: я сильна, мамо, я справлюся, – плаче мати Вікторії, жителька с. Вербівець Катеринопільського району Лідія Павлик. – А це як дзвонить, то так плаче, кричить криком, що болять відрізані ніжки. Як укол виходить, такі болі терпить страшні.

Вікторія Гуцало поїхала до Італії лише два місяці тому. У Ватутіному гідного заробітку не було. Хотіла допомогти стати на ноги 20-річному синові. Спілкувалася з кумами, подругами, які там вже давно працювали, добре заробляли, висилали дітям гроші, допомагали їм купувати квартири й авто. Допомогли й Вікторії знайти там роботу. Жінка доглядала за престарілою італійкою. Підробляла масажистом.

– Віка у нас медсестра, до того ж, спеціаліст-масажист, – розповідає про доньку Лідія Степанівна. – Ми їй тут купили стіл для масажу, вона його туди забрала.

Тільки почала щось заробляти, ще й затрат на переїзд не відробила, і отаке трапилося. Одне коліно лікарі намагаються врятувати, щоб краще для протеза було.

Не знаю, коли побачу свою донечку. Після госпіталя її переведуть у реабілітаційний центр.

В Італії до Вікторії в лікарню постійно приходять українці. Зовсім незнайомі співвітчизники. Завдяки львівському священику, який живе в Італії, земляки допомагають і морально, і матеріально.

В Україні, незважаючи на фінансову скруту, тут також допомагають, хто чим може. Але кошти потрібні величезні. Трохи скинулись грішми вербівчани. Сільський фермер Борис Безкоровайний виділив 4,5 тисяч гривень. Зверталися за підтримкою до депутата Черкаської обласної ради від ВО “Чекащани” Артура Футими. Артур Феліксович надав 10 тисяч гривень.

За яких обставин Вікторія Гуцало в Італії потрапила під потяг, рідні не знають. Італійці про це мовчать, а сама Вікторія нічого не пам`ятає. Син Дмитро невдовзі поїде до матері, аби за нею доглядати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.