Авторські статті

Українець врятував від акули австрійську дівчину на курорті в Єгипті

52-річний підприємець з Ужгорода Михайло Волошин, який приїхав з дружиною на єгипетський курорт Марса-Алам, в перший же день відпочинку, 5 серпня витягнув на собі з моря дівчину, на яку напала акула, пише Turprofi.

Як зазначається, неподалік плавала група туристів з Австрії, в тому числі 20-річна дівчина.

Що-то поруч з нею відбувалося, і Михайло підплив ближче — подивитися. У це місце зазвичай припливали дельфіни, яких акули уникають. Звідки там взялася і чому саме ця дівчина привернула її увагу, ніхто так і не зрозумів. Годувала туристка рібок або спровокувала хижака чимось іншим — невідомо. Але факт залишається фактом: раптом виплила акула і вирвала з лівої частини живота пірнальниці шмат м яса. Коли дівчина почала кричати, Михайло підплив, поранена вхопилася за нього, а далі українцеві нічого не залишалося, як гребти до понтону. Весь цей час акула кружляла поруч, проте люди вибралися. Рятувальник кинув їм коло.

На щастя, більше ніхто від акули не постраждав. Вже на суші дружина Михайла, яка пливла за ним, від пережитого стресу і виду крові втратила свідомість. Поранену дівчину, за даними персоналу готелю, відвезли в госпіталь Хургади.

«З нами в готелі хлопець відпочивав — один з начальників у київському МНС, — так він зреагував швидше за всіх. Думаю, це йому треба сказати дякую за те, що жертв більше не було. Хлопець скомандував рятувальникам, щоб кидали свистіти, а хапали човни і діставали всіх, хто там ще плавав на поверхні видні були маски», — розповів Turprofi один з очевидців події.

За його словами, дівчину вкусила невелика біла акула. «Видно було, що єгиптяни нічого такого не очікували і злегка розгубилися. Нам сказали, що в останній раз акули тут заявляли про себе в 2015 році, а до цього — в 2009. Це диво, що поруч з тією дівчиною, яка, до речі, живе зовсім в іншому готелі, виявився Михайло і зміг її витягнути. Ми всі їм захоплюємося», — поділився співрозмовник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України