Україна запрошує закордонну молодь до Конкурсу патріотичного самовизначення

Міністерство освіти і науки України Науково-дослідний інститут українознавства Київський міський будинок вчителя запрошують учнівську молодь України та зарубіжжя.

Науково-дослідний інститут українознавства запрошує учнівську молодь України та зарубіжжя до участі у ІХ Міжнародному конкурсі з українознавства, який відбудеться 24–26 березня 2016 р. у м. Києві.

Метою Конкурсу є кристалізація громадянсько-патріотичного самовизначення учнів на основі поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу, пізнання України через індивідуальну дослідницько-пошукову роботу.

Умови участі у Конкурсі
До участі у Конкурсі запрошуються учнівська молодь України та зарубіжжя віком від 11 до 17 років.
На Конкурс учасники подають пошукову роботу на основі досліджень української історії та культури, внеску українців у світову цивілізацію, узагальнення досвіду громадської та волонтерської діяльності.

Пріоритетні напрями дослідження: 
• Історична роль українського народу у формуванні європейського цивілізаційного простору (українська дипломатія, роль козацтва в цивілізаційних процесах, участь українців у розбудові європейських держав).
• Тарас Шевченко: діалог через століття та кордони (актуальність Кобзаря у цивілізаційному дискурсі XXІ ст.; вшанування пам’яті Кобзаря за кордоном).
• Українознавство в сучасній науково-освітньому просторі (діяльність шкіл українознавства за кордоном, сучасні українознавчі інформаційні ресурси, вітчизняні та міжнародні українознавчі наукові та освітні проекти).
• Усна історія українського сьогодення. Сучасні українські громадські рухи.

Конкурс проводиться в два етапи:
I етап (заочний) – для закордонних українців необхідно надіслати електронний варіант дослідної роботи та заявку-анкету учасника Конкурсу до 15 березня 2016 р. на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
II етап (очний, м. Київ) – 24 – 26 березня 2016 р.
Для учасників із зарубіжних країн можлива лише заочна участь. Переможець буде визначатись за результатами рецензування роботи.

Вимоги до оформлення матеріалів:
1. Матеріали мають бути набрані в редакторі Word, шрифт Times New Roman – 14 пт, інтервал – 1,5. Текст обсягом 10–15 сторінок.
2. Мова науково-дослідних робіт – українська (для учасників з інших держав допускається англійська мова).
3. Вітається презентація досвіду українських шкіл за кордоном та відеовітання учасникам Конкурсу.

При надсиланні документів у електронному вигляді у темі повідомлення необхідно зазначити: «прізвище; країну проживання, місто».

Проїзд, проживання та харчування – за рахунок сторони, що відряджає. НДІУ сприяє в організації проживання та харчування конкурсантів.

Для учасників очного туру Конкурсу передбачені безкоштовні екскурсії. Педагогічних керівників учнівських дослідницьких проектів запрошуємо взяти участь в усіх запропонованих заходах Конкурсу.

Координатор програми: к. ф. н., Бойко Світлана Миколаївна.
Телефон для довідок: (044) 236-01-02, (099) 257-75-48

 


Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh