Право

Українських пенсіонерів обкрадають у їхніх квартирах: хитра схема

Будьте пильні!

У мережі розповіли про новий спосіб обману від шахраїв. Вони знову почали наживатися на беззахисних пенсіонерів. У чому полягає їх схема обману, і як не стати жертвою. Про це пишуть засоби масової інформації, посилаючись на слова фахівців.

Таким чином, повідомляться, що шахраї знову вирішили заробити грошей, доклавши до цього мінімум зусиль. Вони стали обманювати довірливих пенсіонерів, щоб заволодіти їхнім майном.

Вони ходять по домівках до пенсіонерів, вдаючи при цьому співробітниками соціальної служби, і пропонують всім, на перший погляд приваблива пропозиція у вигляді тринадцятої пенсії. Вони впевнено розповідають, що це якийсь новий законопроект від уряду, який спрямований на те, щоб допомагати пенсіонерам. Природно, що багато ведуться на це, і готові віддати все, тільки б отримати додаткові виплати.

Щоб оформити її, зловмисники кажуть заповнити спеціальний бланк, в якому вони залишають всі свої дані. В кінці вони говорять про те, що виплати надійдуть їм на картку протягом трьох наступних місяців.

Афера в тому, що вони залишають секретні дані з картки, які не можна говорити абсолютно нікому, навіть співробітникам фінансових установ. І після того, як пенсіонери поведуться на цю хитрість, вони зникають. І з банківських карт ошуканих громадян починають пропадати карти, і звичайно ж, так звана тринадцята пенсія не приходити.

Фахівці нагадують всім довірливим особам, що абсолютно нікому не можна довіряти секретні цифри, які знаходяться на звороті карти, і кінець терміну дії. Єдине, що вони могли попросити, якщо б не булі зловмисниками – сам номер карти.

І таке на сьогоднішній день трапляється досить часто, того, експерти просять громадян бути більш уважними, і в разі чого, попередити літніх людей про таку схему обману.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України