Війна рф проти України

Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

Для ЗСУ розробили новий бронежилет. Новий бронежилет ЗСУ Фото: АрміяInform/Дмитро Юрченко

Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

Плити виготовляються усіх класів захисту: від 3-го до 6-го. Причому для 6-го класу є кераміка власного виробництва на основі карбіду кремнію SiC. Також у виробничій програмі є м’які балістичні пакети 1-го та 2-го класу захисту з параарамідної тканини – аналог кевлару.

Пакети надійно захищені від вологи подвійним чохлом із водотривкої поліестерової тканини з поліуретановим покриттям. Кожен шар тканини витримує тиск водяного стовпа не менше ніж 800 мм.

Шви герметичні, причому герметизація досягається внаслідок склеювання широким швом – до 1 см, тканина з водовідштовхувальним ефектом. Метод композитного склеювання шва пакету забезпечує збереження герметичності виробу за будь-яких екстремальних умов експлуатації.

Новинкою є і використання полімерного антирикошетного покриття жорстких елементів. Зовні воно виглядає як звичайна фарба, але тільки на першій погляд – на стенді була представлена пластина після обстрілу (на фото).

Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

Ще одна новинка – плаваючий бронежилет. Під час потрапляння у воду він зберігає позитивну плавучість і не тягне на дно, за умов, якщо загальна вага бійця з бронежилетом не перевищує 120 кг. Його оцінять моряки та прикордонники.

ТЕМР-3000 першим в Україні виконав вимоги міжнародного стандарту Національного Інституту Юстиції США NIJ Standard-0101.06. Стандарт є міжнародним, його вимоги застосовує під час тестування бронежилетів переважна більшість країн світу, зокрема країни-члени НАТО.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України